2737
2734
عنوان

خیلی حالم بده 😣 تو شرایط سختی قرار گرفتم 😫

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 29 پست
حق داری به روشون بیار خواهر شوهر مجرد یا بچه خواهرشوهر برادرشوهر که نوجوون دختر باشن نداری بیان پی ...

خواهر شوهر مجرد دارم ولی الان یکساله هرچی میگم تنها  نمیاد خونمون تا الان یکبارم نشده تنها بیاد همیشه با مامانش میاد 😑😑 ۳۰سالشه 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه کی اومد پیشت؟

هنوز کسی نیومد ولی مادرشوهرم گفت شب میام 

گفت شبا میام پیشت روزا میرم توام ی جمعه بیا اینجا 😑

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
2728
@mahgolمهگل     یه سوال ازتون دارم میشه صحبت کنیم؟

اگه سوال دارین بپرسین ولی برای مشاوره فعلا خودم در شرایط روحی خوبی نیستم و امادگی ندارم ببخشید 🌷

اگه سوال دارین بپرسین ولی برای مشاوره فعلا خودم در شرایط روحی خوبی نیستم و امادگی ندارم ببخشید 🌷

عزیزم امیدوارم حالت زودی خوب بشه قشنگم💗درباره اون کار اینترنتی بود من ثبت نام کردم الان چه جوری کار بگیرم وآیا مطمئنه؟

خدایا شکرت❤
عزیزم امیدوارم حالت زودی خوب بشه قشنگم💗درباره اون کار اینترنتی بود من ثبت نام کردم الان چه جوری کار ...

ممنون عزیزم انشالله 🌷

مطمئن بودنشو من تضمین نمیکنم چون خودمم مثل شما به یکی دیگه اعتماد کردم برای ثبت نام ولی این ۲ماهی که من دارم کار میکنم خوبه خداروشکر ی بارم واریز برام انجام شد البته با ۲هفته تاخیر 

برای کار کردن وقتی وارد صفحه میشید و قسمت مطالب چند تا گزینه میاد که مثلا ۴۰۰کلمه ای ۴تومن ۶۰۰ ،۶تومن و... 

یکی از گزینه هارو انتخاب کنین که من ترجیحم ۴۰۰کلمه‌ایه 

بعد برای نوشتن بالای صفحه قسمتی داره که تعدا کلماتی که مینویسین رو نشون میده و وقتی سبز بشه یعنی تعداد کامله 

یک سری کلید واژه میده بهتون که باید جایگزاری کنین که دقیق عین اون کلمه باید نوشته بشه 

اولین کلید واژه تو کادر اول حتما باید نوشته بشه بقیه هر جایی میتونین جایگزاری کنین 

برای نوشتن میتونین از سر تیتر ها کمک بگیرین مثلا میگه ویژگی چرم خوب یا مزیت استفاده از دارچین 

متن هاتون نباید دقیقا کپی باشه ولی برای گرفت اطلاعات میتونین سرچ کنین 

اگه موضوعی رو دوست نداشتین بزنین انصراف از نوشتن و موضوعات دیگه رو پیشنهاد میده و باز هم اگه دوست نداشتین انصراف بزنین و دوباره گزینه زرد انصراف رو بزنین بازم موضوعات جدید میاد

اگه باز جایی براتون مبهمه بگین تا توضیح بدم 

سقف درامدتون هم باید بالای ۱۰۰تومن بشه بعد درخواست بدین زیر ۱۰۰پرداخت نمیکنن 

2738
ممنون عزیزم فقط اون کلماتی که باید جایگذاری بشن کجان

اینجان جلوشون تیک قرمز داره که باید سبز بشه 

وقتی دقیق بنویسیشون تو متن نیک سبز میخوره 

ماه اول برای پیدا کردن اطمینان ۱۰۰تومن کار کردم الان نزدیک ۲۰۰ تومن داره میشه تا ۱۳هم میشه ۲ ماه 

من زیاد کار نمیکنم حوصله ندارم بیشتر برای زمان بیکاری اینکارو انجام میدم

ممنون عزیزم لطف کردی❤❤😘اون سرتیترها چین

ماشالله سوالا تموم نمیشه 😂😂

بخدا من از هیچکس نپرسیدم خودم همشو یادگرفتم 

وقتی متنم رد میشد قوانینو میفهمیدم 

سرتیتر ها کمک میکنن به اینکه بدونی راجع به چی باید محتوا بنویسی 

تو متن بالاهم توضیح دادم 

مرسی عزیزم ببخشید زیاد پرسیدم،خیلی لطف کردی مهربونم❤😘😘

خواهش میکنم موفق باشی ☺️❤️

2706