2733
2734

شوهرم به ی دلیلی باید ۲۰ روز بره جایی و از هم دوریم 

گفته بخاطر شرایط کاری روزی یکبار شاید بتونم بهت زنگ بزنم 

منم تو شهرشون غریبم و چون باردارم شرایط سفر به شهر خودمونو ندارم 

خانوادمم نمیتونن بیان راه ها بسته بابامم سره کاره 😔

خانواده شوهرمم نمیدونم چرا اینجورین شوهرم فردا صبح میره اصلا نگفتن بیا پیش ما تنهایی بارداری 

پدرشوهرم گفت شبا میاد پیشم تا تنها نباشم ولی من اصلا باهاش راحت نیستم و حاضرم تنها بخوابم ولی اون نیاد 😭

اونایی که باردارن میدونن که باید پیراهن پوشید و اینکه شبا چندبار میرم دستشویی و چون خونمون طوریه که کولر به اتاقا جواب نمیده شبا همیشه تو حال میخوابیم و واقعا برام سخته با پدرشوهرم تو حال بخوابم 😭😭 دارم دیوونه میشم اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم 

واقعا مادرشوهرم درک نداره نمیگه دختر بدبخت تنهاست اینجا چرا شوهرمو بفرستم پیشش یا خودم برم یا بگم اون بیاد چون این مشکلیه که برای پسرش پیش اومده و واقعا باید حواسش به من باشه 

شما بگین من چیکار کنم شوهرمم میگه تنها نباید بمونی شاید شب حالت بد بشه یکی باید باشه پیشت

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب تو برو خونه مادر شوهرت

اخه نمیدونی اخلاقشون چه جوریه تا الان که شوهرم بود هیچوقت نگفتن بیا خونه ما یعنی من از اول بارداریم تا الان که ۶ماهو نیمم کلا ۳بار منو دیدن که اونم خودم رفتم 

امروزم بهش پیام دادم که ببینم میگه فردا بیا ولی هیچی نگفت 

با خواهر شوهرمم حرف زدم اصلا نگفتن بیا خونه ما 

من نمیگم دعوتم کنن ولی باید حداقل ی بار بگن شوهرت نیست بیا پیش ما؟؟

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
اخه نمیدونی اخلاقشون چه جوریه تا الان که شوهرم بود هیچوقت نگفتن بیا خونه ما یعنی من از اول بارداریم ...

ارع خب حق داری ب شوهرت بگو بهشون بگه ک مادر شوهرت بیاد پیشت یا تو بری

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
2738
زنگ بزن به مادرشوهرت بگو میشه شما هم همراه پدرشوهر بیاید من یه مقدار خجالت میکشم برای شرایطم.  ...

اره این فکر خوبیه 😔

قبلانم شوهرم یک هفته رفته بود شهرستان من تنها بودم ماه رمضان بود پدرشوهرم اومده بود خونه ما تا میومدم ی اب بخورم یا غذا گرم کنم برای سحر بیدار میشد ی دستشویی نمیتونستم برم همش بیدار می شد منم خیلی سختم بود بهشونم گفتم سختمه ولی اصلا درک ندارن 

به همسرتون بگید خودشون به مادرشون بگن شبا بیان پیش شما 

گفت کلی سفارش کرد که مواظب زنم باشین اونم گفت باشه 😕 ولی هنوز به خودم نگفته بیا خونه ما

زوتر خودت برو خونه مادر شوهرت و بگو نمیخوام بابا اذیت بشه

روزها اگه میتونی به بهونه دوش و لبا س و ..برو خونه و شب برو خونه مادرش

باید بزنی به پررویی و یه مدت تحمل کنی

اکه بخوای کلن اونجا باشی اونا اذیت میشن لااقل ناهارو برو خونه خودت

زوتر خودت برو خونه مادر شوهرت و بگو نمیخوام بابا اذیت بشه روزها اگه میتونی به بهونه دوش و لبا س و . ...

من خودمم سختمه واقعا که همش اونجا باشم کلا ادمای بسیار بی تفاوتی هستن 😑

اره این فکر خوبیه 😔 قبلانم شوهرم یک هفته رفته بود شهرستان من تنها بودم ماه رمضان بود پدرشوهرم اومد ...

حق داری

به روشون بیار

خواهر شوهر مجرد یا بچه خواهرشوهر برادرشوهر که نوجوون دختر باشن نداری بیان پیشت؟ باهاشون فیلم ببینی پیشتم بمونن

2706