2410
2553

خواهرام خیلی ذوق دارن برن کلاس اول و با بچه ها دوست بشن و معلم و ببینن و درس یاد بگیرن و...

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چطوری تشویقش میکنین؟

اول بگم که برخورد توی خانواده هم مهمه . مثلا خیلی این حرفا مد شده که درس به چه درد میخوره این همه درس خوندم به کجا برسم این حرفا توی خونه ما نیست . 

تشویق هم مستقیم که معلومه مثلا میگم کارت توی فلان درس عالی بود یا چه قدر خوش خط نوشتی یا جملات اینجوری . غیر مستقیم هم مثلا میگم اگر درست تموم شد میتونی مثلا کارتونی که دوست داشتی رو دانلود کنی یا با هم بازی فکری انجام بدیم . کلا تو خونه ما قانونه اول مشقو تموم کنیم بعد با خیال راحت بریم دنبال کارای مورد علاقه مون 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2714
برای بعضی چیزا بچه ها انگیزه ندارن.مثلا درس خوندن بچه های دبستان.بنظرم انگیزه نیست.انگیزه بیرونی هم ...

نه نه فکر میکنی عزیزم من که دو تا مدرسه ای دارم بهت قول میدم این انگیزه هست خیلی هم بیشتر از اون چیزیه که ما فکر می‌کنیم

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم