2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار محرم روشن کردم کربلا خواستم ماه بعدش کربلا بودم😍یه بارم ایام فاطمیه روشن کردم اونم براورده شد

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2731

عزیزم تا بحال انجام ندادم ولی برای شما انجام میدم دلم میخواد تجربه کنم چشم 

رایگان سرکتاب ودعا وباطل کردن طلسمات نحس و نفرین بدون هزینه انجام میگیرد.     💙💚👇👇👇📒📓📔📕📖📗📘📙📃📜📄ما معتقدیم یه دعانویس خوب که تضمین میده بعداز ارسال دعا  درب منزل و نتیجه گیری مخاطب با رضایت طرفین مبلغ توافقی به نیازمندی پرداخت شود✍✍✍✍                                                                            آیا رفتارمان به دیگران می‌آموزد که اینگونه با من رفتار کنید؟
من یه بار محرم روشن کردم کربلا خواستم ماه بعدش کربلا بودم😍یه بارم ایام فاطمیه روشن کردم اونم براورد ...

واقعاتوکدوم روزمحرم روشن کردی

میشه ازتون خواهش کنم فقط یه دونه هم امسال توتاسوعا واسه اینکه من تاسال بعدیه ازدواج خیلی عالی وموفق وسالم وصالح داشته باشم منم سال بعد۴۰عددپخش کنم

دوستم می‌دونم گستاخیه ولی چون دیدم شماقلبت پاکه واسه همون

هزینشم بگین پرداخت میکنم 

توروخداخواستم میکنم اگه زحمتی نیست واذیت نمیشین قبول کنیم🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭

من فقط یه دونه ازاون سفیدا(اینجاقیمتش ۱۰۰۰تومنه)

لطفا😭😭🙏🙏🙏🙏

2738
نذر ندارم  اما شام غریبان شمع روشن میکنم

میشه خواهش کنم

یه دونه به نیت من روشن کنین

تاسال بعدیه ازدواج خیلی خیلی عالی وموفق وسالم وصالح حتی بهترازمعیارهام باشخصی که خداصلاح می‌دونه

منم اگه انشالله تاسال بعدازدواج موفق وعالی داشتم توتاسوعاچهل عددپخش میکنم

اگه یادم بمونه برات روشن میکنم  عزیزم

دوستان توروخداخواهش میکنم من خیلی محتاجم

فقط دوستان توروخدادرحقم خواهری کنین

یه بخت خیلی خیلی عالی وموفق بخواین 

خواهش میکنم

2706