2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم راضی نیستین از فرانسه؟

بحث رضایت من از اینجا نیست اینجا خوبه همه چی 

ولی جای من نیست من فکر میکردم دوری از خانواده راحته ولی نتونستم الانم تنهایی افسرده م کرده البته بگم ما پاریس نیستیم ولی کلا فرانسه یکی از بهترین مکان ها برای زندگیه 

سوئیسم میتونستیم بریم با ویزای سرمایه ولی ارزششو نداشت .

سوئیس واسه کسی خوبه که اون کشور التماسش کنه نه اینکه ما التماسشون کنیم اقامت بدن ، اونا فقط تونستن با سرو صدا و تبلیغ خودشونو خاص نشون بدن مثل ۱۰۰ سال پیش انگلیس که فرمون انگلیسی مد شد همه دنیا مثل آدم رانندگی میکنن اونا فرمونشون و خیابوناشون راست و چپش فرق داره 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
بحث رضایت من از اینجا نیست اینجا خوبه همه چی  ولی جای من نیست من فکر میکردم دوری از خانواده را ...

اها

عزیزم خیلی سخته من درکتون نمیکنم ولی امیدوارم بتونین کنار بیاین با دوری ولی مهاجرت می ارزه واقعا به دوری از خانواده 😔

ازون لحاظ هم بله خیلی خاص و سختگیره😅😬

اها عزیزم خیلی سخته من درکتون نمیکنم ولی امیدوارم بتونین کنار بیاین با دوری ولی مهاجرت می ارزه واقع ...

کلا افتخارش یه بانکه سوئیسه که اطلاعات حسابو به امریکا میده و یه ساعت سازی و شکلات سازی که همه اینا رو همه کشورا دیگه حرفه ای شدن هم تو بانکداری هم شکلات سازی هم ساعت سازی 

به جز اینا یه طبیعته که اونم کل اروپا طبیعت شبیه شو داره 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
کلا افتخارش یه بانکه سوئیسه که اطلاعات حسابو به امریکا میده و یه ساعت سازی و شکلات سازی که همه اینا ...

😅❤️ولی نمیدونم چرا برای من قشنگیش خاصه ولی دل ادمو میزنه زیادی سبزه😂😁