2733
2739
عنوان

کیا با وجود رتبه کنکور خوب و تحصیلات عالی

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 38 پست
بله كانون  من علاقه ندارم  براي كسي كه علاقه داره خوبه  من ترجيحم سردفتري بود هميش ...

سوالات کانون که خیلییییی سخته حداقل دو سال باید خوند تا قبول شد

بعد اون هم که باید بگردی دنبال پرونده 

اکثرا از نبود پرونده مینالن

البته یکی از اساتید ما میگفت اگه شغل دیگه ای پیدا کردید  حقوق بزارید کنار 

بیشتر هم بخاطر رفتار نادرست تو دادگاه ناراحت بود 

میشه تجربتون در این زمینه بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالات کانون که خیلییییی سخته حداقل دو سال باید خوند تا قبول شد بعد اون هم که باید بگردی دنبال پرون ...

بله گلم سوالات كانون خيلي سخته من چون متاهل بودم و نميتونستم خيلي بخونم سه چهار سال درگيرش بودم و درس ميخوندم 

بعد قبولي هم پيدا كردن پرونده سخته ، يا بايد با موسسات كار كني يا پيش يه وكيل با تجربه 

محيط دادگاه و استرس كار هم كه هست 

به نظر من شغل ثابت و كارمندي خيلي دردسرش كمتره به ويژه براي خانما

2731
من برا ارشد رتبه هفت دانشگاه تهران بودم

عزیزم🤩❤

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
بله گلم سوالات كانون خيلي سخته من چون متاهل بودم و نميتونستم خيلي بخونم سه چهار سال درگيرش بودم و در ...

منم از همین شرایط سخنش میترسم

تازه با این لایحه که تصویب کردن که فاجعه شده

شما تهران هستید؟؟

وکیل سرپرستان خوبه

ببخشید میپرسم ماهی چندتا پرونده دارید 

واینکه بنظرت اینده شغلش برای چند سال دیگه بدتر میشه؟؟

ممنون میشم

منم از همین شرایط سخنش میترسم تازه با این لایحه که تصویب کردن که فاجعه شده شما تهران هستید؟؟ وکیل ...

وكيل سرپرست كه زياد كار خاصي نميكنه واسه ادم 

من كاراموزم و چون باردارم كار نميكنم 

ببين بعضي ها تو اين شغل موفقن بعضي ها هم نه 

حتي يكي از دوستانم به شدت اكتيو بود ولي به اين نتيجه رسيد كار ثابت بهتره براش 

والا اينده كه معلوم نيس ولي اگه اينطوري پيش بره خوب نيس اصلا

2738