2703
2553
عنوان

اومدم ثواب کنم جزغاله شدم😣😖😡

255 بازدید | 21 پست

دارم منفجر میشم از عصبانیت و ناراحتی دارم میپوکم حیف و صد حیف دوست مشترکمون قسمم داد وگرنه ب این مثلن دوست حالی میکردم..بچه ها راهنماییم کنید خاهش میکنم روانم از ظهر بهم ریخته..

یه دوست دارم ک تقریبا ده دوازده ساله رفیق همیم از مجردی تا الان ک اون دوتا بچه داره..رابطمون مث دوتا خاهره..خاهر بود البته.

خلاصه میگم چنوقت پیش ازم خاس باهمسرش صحبت کنم راضی شه در وسط خونه خودشو مادرشوهرشو.که از دو طرف ب گلخونه منتهی میشه قفل کنه تا دوستم از دست خاهرشوهرای مجرد ومتاهلش و بی صاحب بودن خونش خلاص شه چون کل خونش علی رغم اینکه یه ساختمان جداست کلن ولنگ و باز دست ایناس و متاسفانه تو همه چی از مواد غذایی گرفته تا آرایشی و..دست میارن..منم دو سه بار تو.جمعمون مطرح کردم و یروز دوستم بهم گفت اشکال نداره ادرس اینستات بدم شوهرم فالوت کنه گفتم.نه..بعد از چنبار مطرح کردن قضیه در مشترک از سمت منو همسرم و زیر بار نرفتن شوهردوستم منم بیخیال شدم..تا اینکه دیدم شوهردوستم باوجودیکه مرد بسیار اقا و ب اصطلاح مذهبی هست هر صب سرکار بهم پ صب بخیر و اینا میفرسته..من چیزی نگفتم چون حساب ی برادر داشت تا اینکه دیدم پیاماش ب حاشیه رفت و..درخاست دوستی..منم شستمش و بلاکش کردم.حالا دوستم مرتب پیگیرم بود و ظاهرا همسرش بازم قصد ادامه رابطه با ما داشت اما من با دیدن همسر دوستم اعصابم بهم میریزه و ادمیم ک نمیتونم خودمو کنترل کنم بنابرین جواب تلفنای دوستمم چنتا درمیون دادم و کم کم رابطه رو.کمرنگ کمرنگ کردم علیرغم اینکه دوستم خیلی برام عزیز هست.بود ..حالا امروز دوست مشترکمون اومده محل کارم و بهم.گف فلانی تلفن زده کلی حرفت زده ک این خودشو میگیره و فک. کرده ما گشنه ی لقمه نونشیم😖 و..کلی حرف بارم.کرده😖😖😖😖ینی دارم منفجر میشم دارم میترکم از عصبانیت..بهیچوجه قصد ندارم بگم قضیه چیه ولی دلم خیلی شکست

چشمان تو آفریقاست.. 

خب به دوستت بگو که چرا سردی بگو شوهرش پیشنهاد داده اونم شوهرشو بشناسه و بدونه کارت بی دلیل نی

اول که به دنیا میایم لبخند مادرمون برامون مهمه بعد میشه لبخند دوست مدرست ، بعد میشه لبخند عشقت همه اینارو نوشتم تا بگم اما یه مرحله ای هم هست تو زندگی که لبخند خودمون مهم ترین و اولین اولویت و داره اونجاس که دیگه یه انسان کاملیم من که هنوز به اون مرحله نرسیدم شما رسیدید ؟ 💜 اگه امضامو میخونی ، اره خودت ، میشه یه صلوات برای روبه راهی زندگیم بفرستی  ممنونم واسه این که وقت گذاشتی و خوندی 💛🌻  تیکر رسیدن به وزن دلخواهمه باردار نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اخه خودتو بزار جای اون 

منم اگه دوستم رابطشو باهام قطع کن ناراحت میشم 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

عزیزم کارت درسته . ادامه بده .‌

ب دوستت نگو . چون خدا گفته اگ با چشمت هم چیزی رو دیدی نگو .

چون بااین جامعه ما حتما میگن زنه خودش نخ داده و فلان .

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2714
خب به دوستت بگو که چرا سردی بگو شوهرش پیشنهاد داده اونم شوهرشو بشناسه و بدونه کارت بی دلیل نی

دوستم.خیلی لجوج و سروصداییه صدرصد ب مشکل بزرگی میخورن اگه مطرح کنم

چشمان تو آفریقاست.. 
حس میکنم دوستت خودش خبر داره از در خواست دوستی شوهرش.

نه کاملن بیخبره اخلاق دوستمو.میشناسم دیگه ده دوازده ساله باهمیم با زیروبمای اخلاقیش اشنام

چشمان تو آفریقاست.. 
عزیزم کارت درسته . ادامه بده .‌ ب دوستت نگو . چون خدا گفته اگ با چشمت هم چیزی رو دیدی نگو . چون با ...

صدرصد اصل قضیه رو بدوستم نخاهم گفت فقط از قضاوتاش خیلی عصبانیم

چشمان تو آفریقاست.. 
2706