2726

ولی عجیب ترینش از نظر خودم این بود که یکی بم گفت مغازه دار سر کوچمون خیلی با شعوره میرم بهش میگم پلاستیک سیاه بم بده بم پد بهداشتی میده 😬😂

از دل نرود هر انکه از دیده برفت

😑

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقایی

ایی

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
عهه والتر چطوری 😀😂 من جسی عم 😂

جسی من اشپزخونه رو سپردم دست تو که سرتو بکنی تو گوشی ؟؟؟؟ پاشو برو سر وقت کارا یوقت مگس نیاد تو😂

از دل نرود هر انکه از دیده برفت
2706