2726
عنوان

واگذاری سنجاب پشمالو

| مشاهده متن کامل بحث + 6974 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم سنجاب دارم البته چهارماهشه و نره. دنبال یه سنجاب ماده میگزدم براش ولی میخوام همسن باشن. الان متن شمارو خوندم خواهش میکنم به باغ وحش و اینا ندین دروغ میگن طعمه میکنن برای حیوانات دیگه اگر میشه همون واگدار کنین به شخص دیگه ای برای نگهداری اینجوری امنیتش بیشتره چون این سنجاب ها تو طبیعتم دووم نمیارن

2728

سلام . من خیلی به حیوانان علاقه دارم من اومدم سنجاب بخرم چون خیلی سنجاب دوست دارم ولی خیلی گرون بود نتونستم بخرم . اگه میشه سنجابتونو به من واگذار کنید من حیوانات رو توی قفس نمیزارم توی اتاقم ازاد میزارم🙏🙏🐿🐿 ممنون

من یک بار توی خیابون داشتم راه میرفتم و وسط خیابون یک کلاغ افتاده بود و ماشین زده بود به بالش نمیتونست پرواز کنه بعد یک گربه بقلش وایساده بود تا بخورتش بعد من سریع رفتم اون کلاغو از وسط خیابون برداشتم و بردم به خانه ام و بالشو پانسمان کردم و بعد ۳ روز حالش خوب شد بعد ازادش کردم

من ۱۲ سالمه درس و مشقم زیاد نیست برای همین خیلی به حیوانات میرسم . بعضی به من میگن من با حضرت سلیمان که خیلی به حیوانات علاقه داشته هستم  😁. البطه من اینو نمیگم دوستام و خانواده هم بهم میگن

پریسا میشه به من واگذاری کنی دوست من یک سنجاب داششته میخواست بره مسافرت برای ۱ ماه بعد سنجابشو پیش من امانت گذاشت خیلی خوب بود ولی وقتی اومد ازم گرفتش بعد خیلی ناراحت شدم برای همین اگه میشه سنجابتونو به من واگذار کنید

2706