2726
عنوان

،رسیدگی به پوست و منافذ باز😪

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 30 پست
من سفیده تخم مرغ یکم با چنگال میزنم از لختگی درآد بعد میدارم بیست دقیقه رو صورتم بمونه حرف هم نمی‌زن ...

من گونم دارع میزنه کم کم و بینیم سر سیاه و منافذی شده

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استفاده کردم ولی اینقدر که از سفیده نتیجه گرفتم از کرم های گرون قیمت نگرفتم همه هم میگن صورتت چقد ...

اها پس طبیعی برم جلو

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
من استفاده کردم ولی اینقدر که از سفیده نتیجه گرفتم از کرم های گرون قیمت نگرفتم همه هم میگن صورتت چقد ...

هر روز تخم مرغ میزنی

2728
خیلی خوبه من پوستم چربه خیلی منافذ باز داشتم الان خیلی راضیم از پوستم 

خداروشکر😍

برای من کمه تازه داره میزنه اما حساس شدم

هر روز تخم مرغ میزنی

آره من هر روز میزنم ولی یکم خشک می‌کنه پوستو بعدش یک مرطوب کننده یا آبرسان بزن اگه دوستت خشک شد اگرم نه که هیچی نزن من پوستم خشک نمیشه چون چربه

جای خالی نبودنت به شدت احساس می شود 😔😔
از عطاری میتونی تهیه کنی با اب یا شیر و عسل قاطی کنی بزنی سفیدش برای همه پوستا سبز برای جوش دار ا ...

من سفیدشو بخرم؟هر چن وقت بزنم طرز تهیه شو میگن؟

💗خدای مهربونم خودم وخانوادم و ب خودت میسپرم جز تو کسی و نداریم💗
آره من هر روز میزنم ولی یکم خشک می‌کنه پوستو بعدش یک مرطوب کننده یا آبرسان بزن اگه دوستت خشک شد اگرم ...

مرسی😍

خداروشکر😍 برای من کمه تازه داره میزنه اما حساس شدم

فدات عزیزم پس راحت تر محو میشن از من خیلی قدیمیه تازه اثراتشو گذاشته درضمن ضدچروک هم هست چروکای ریز صورتم رو هم برده

جای خالی نبودنت به شدت احساس می شود 😔😔
من سفیدشو بخرم؟هر چن وقت بزنم طرز تهیه شو میگن؟

هفته ای یکی دو بار

با اب یا شیر قاطی کن 

بزار ۲۰ دقیقه بمونه و بعد بشور

فدات عزیزم پس راحت تر محو میشن از من خیلی قدیمیه تازه اثراتشو گذاشته درضمن ضدچروک هم هست چروکای ریز ...

عالیع😍👌👌

من جوش های زیادی کل پوستمو گرفته بود ولی الان خداروشکر جوشام رفته منافظ هم بهتر شده محصولاتشم تضمینی ...

لدورا؟

2706