2726

نمیدونم دعای کدومتون رو خدا شنیده ...  باید بگم هذه من فضل ربی

دیشب ابلاغیه دادگاه برام اومد برام برائت صادر کرده  و تبرعه شدم اما یه جریمه نوشته 

وکیلم میگه اونا حتما اعتراض میزنن واسه ی حکم ما هم برای جریمه اعتارض بزنیم شاید کمش کنن

فعلا که بخیر گذشته  و من چهارشنبه میرم یه پرنده بخرم و بفرستمش آسمون که برام دعا کنه

لطفا بازم برام دعا کنین که تو دادگاه تجدید نظر قاضی حکم رو نقض نکنه 

واینکه اگه میدونید بهم بگید ممکنه دادگاه تجدیدنظر چقدر احتمال داره حکم رو تایید یا نقض کنه 

بازم از همتون ممنونم

@aaazzz    

@مهربانومینو    

@وکیل_کانون_وکلا_مرکز    

@مایا56    

@الماسسسسس    

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

@بهارربانی‍ 

@اهمممممم‍ 

@آتریتاجون

@drawer    

@پرنسا11    

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

بچه ها التماس میکنم بیاین تاپیک آخرم

نیاز دارم

استارتر حلال کن اگه راضی نیستی بگو پاک کنم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارو شکر حل شده

میای برای منم دعا کنی

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2728

من نظر من وکیلت بابت دستمزد پیاز داغش رو زیاد کرده بود پطرف آدم کشته داره راست راست میگرده 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
@بهارربانی ‍  @اهمممممم ‍  @آتریتاجون ‍ @drawer     @پرنسا11   ...

الهییییی شکررررررر الهی صددددددهزززززززاربارشکر

دعای نی نی سایتامعجزس.....

واس منم دعاکنیدطلاق بگیرم زودترراخت بشم....

امضام

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

قضیه چیه اسی؟

یه نفر هم ۲۵ تومن پول منو خورده میخوام شنبه برم شکایت کنم ولی اون تهدید کرده که اگه شکایت کنم آبرومو همه جا میبره

نمیدونم چیکار کنم

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...

@shining-mom    

@آرمان1400    

@گل_گلدون    

@نتردام۴    

@nika96ali93    

مگه چیکار کردی

تایپیک قبلمو بخون عزیزم

2706