2733
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

813 بازدید | 50 پست

سلام امشب با شوهرم بحثمون شد سر خانواده هامون 

قبلا یه بحثی بود پدر همسرم از پشت تلفن به من و خانواده ام توهین کرد و فحش های ناموسی زشتی داد ، امشب یه بحثی پیش اومد گفت بابات اینجوری کرده اونجوری گفته در صورتی که چیز خاصی نگفته بود بهش منم گفتم بابای توام به من خیلی چیزا گفته و انقدر حرفاش زشت بود که روش نمیشه تو روم نگاه کنه گفت بابای من گفته من عروسم واسم مرده کراهت داره واسم تو صورتش نگاهش کنم بدم میاد ازش منم گفتم اگه اینجوریه بهش بگو خونه من نیاد منم نمیخوام تو صورت بابات نگاه کنم 

اینو گفتم گفت حرفت اینه گفتم اره گفت پس همه چی تمومه طلاق میگیریم 

منم گفتم اوکی و زنگ زدم بابام اومد دنبالم اومدم خونه بابام اینا فردا هم مهریه امو میخوام بزارم اجرا 

دوسش ندارم اما یه حسی ته دلم هست اصلا نمیدونم چه کاری درسته چه کاری درست نیست 

کلافه ام

واقعا دوسش نداری؟ ای بابا شما هم که سر خانواده ها داره زندگیتون میپاشه 

.. 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سر ی چیز مسخره 

واقعا که 

نه خیانتی بوده نه دزدی نه اعتیادی و مشکل اعصابی نه بی پولی چتونه برگرد زندگیت نذار این و اون زندگیتو بهم بزنن

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 

همین که زنگ زدی بابات اومده دنبالت  فردا برات شر میشه .شوهرت میره دادگاه شکایت میکنه که باباش تو زندگیمون دخالت میکنه اومده زنم و از تو خونه ام برده .

زندگی هیچوقت اندازه تنم نشد .حتی وقتی خودم برای خودم بریدم و دوختم...
2738
واقعا دوسش نداری؟ ای بابا شما هم که سر خانواده ها داره زندگیتون میپاشه  ..

نمیدونم آخه خاطرات بد و بحث زیاد داشتیم با هم دیگه تو این ۴سال ، احساس میکنم واسم مهم نیست دیگه اکثر مواقع رفتاراش و حرفاش تو مخمه حس میکنم دوسش هم ندارم 

سر ی چیز مسخره  واقعا که  نه خیانتی بوده نه دزدی نه اعتیادی و مشکل اعصابی نه بی پولی چتو ...

با اینکه حس میکنم دوسش ندارم و واسم بی اهمیته اما واقعا هیچ مشکلی نیست جز اینکه همش پشت خانوادشه حتی اگه حق با من باشه بارها منو جلو خانوادش خورد کرده و اشکمو در اورده 

خودش همه چی تموم شد و  گفت طلاق من کجا برگردم؟؟

حتی صبر نکرد تا بابام برسه و من برم زودتر از من از خونه زد بیرون 

همین که زنگ زدی بابات اومده دنبالت  فردا برات شر میشه .شوهرت میره دادگاه شکایت میکنه که باباش ت ...

چیکار کنم؟

خودش گفت من واسه بابام جون میدم میرم طلاقت میدم من نمیخوام و همه چی تمومه دیگه منم گفتم باشه

2706