2726

اونایی که پدرمادرتون جداشدن و ازدواج کردن،،،چیکار میکنید روزا که شوهرتون نیست،،

اخ وقتی میبینم دخترعموهام یروز درمیون میرن خونه پدری،،مادرشون هست پدرشون هست همشون دور هم ،وقتی تنهاان وقتی،،،

یاخواهرشوهرم که چقد میان خونه پدرشوهرم چقد راحتن فقط حسرت میخورم 

روزامو با تنهایی میگزرونم تا شب ساعت ده که شوهرم بیاد،با حسرت داشتن خانواده پدری دورهم جمع نه بدون ناپدری نه نامادری ،،،،

مزه دوباره چشیدن راحتی خونه پدرم،،،

اخ،،،،،که چقدر پرم از حسرت ،،

الهی بمیرم برات

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭دلم ریش شد برات که 

منم غریبم 

حالم بهم میخوره از گوشی همش فقط این دستمه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2728
خدانکنه،،،،😭😭😭شکستگی قلبمو حس میکنم،،، چقد کم مزه خانوادرو چشیدم،،،

با اینکه تجربه نکردم ولی با تمام وجود درکت میکنم ولی عزیزم هیچ وقت به دلت غصه نده اینجوری کم کم افسرده میشی و بعدش کلی پشیمون

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
با اینکه تجربه نکردم ولی با تمام وجود درکت میکنم ولی عزیزم هیچ وقت به دلت غصه نده اینجوری کم کم افسر ...

دورت بگردم که

سعی میکنم فکر نکنم قوی باشم به روی خودم نیارم ولی بعضی وقتا از نقش بازی کردن برای خودم خسته میشم میترکه هرچی که تودلمه 

چاره ای ندارم،،

[QUOTE=200475403]چیکار میکنی شما اینجور مواقع  جاشونو با چی پرمیکنی؟پر میشن اصن؟!😭[/QUOTEهیچی با پسرم وقت میگذرونم خداروشکر از زندگیم راضیم

اما اون خلا هیچ وقت پر نمیشه متاسفانه ن خونه پدرم و ن خونه مادرم اصلا حس راحتی ندارم ولی درکل خونه پدرم ی کوچولو راحت ترم 

من تو زندگی اصلا مزه چشیدن محبت پدرو مادری رو نچشیدم 😔😔😔

بنظرم ما بچه های طلاق قربانی ی زندگی اشتباه و تلخ هستیم 

اما خدابزرگه😊🌹♥️

غریبی خیلی سخته به سرور غریبان عالم امام رضا ع پناه ببر منم سرنوشتم یه مدل دیگه غریبیه ولی باید قبو ...

اخ که فقط باید به خودش پناه ببرم 

غریبیم سخته عزیزم خدابهت صبر بده چاره ای جز مقاومت نیست

دورت بگردم که سعی میکنم فکر نکنم قوی باشم به روی خودم نیارم ولی بعضی وقتا از نقش بازی کردن برای خود ...

اره گلم حست رو درک میکنم ولی یه روز خودت نوه دار میشی و درک بیشتری داری برا بچه هات  انشالله خوشی هات روز به روز بیشتر بشه الهی آمین🙏❤❤

[QUOTE=200475403]چیکار میکنی شما اینجور مواقع  جاشونو با چی پرمیکنی؟پر میشن اصن؟!😭[/QUOTEهیچی ...

هیچوقت،،،،

بچه جای خودش شوهر جای خودش ،اخ پدرمادر،،،،

اره قربانیم،،،بنظرم همیشه دل شکسته ایم زودرنج تریم نسبت به بقیه

چاره ای جز مقاومت نیست عزیزم،،،اینم سرنوشت ما بوده،،

2706