2733
2734
عنوان

جاری احمقم فکر کرده زرنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1116 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متاسفانه دعوای خانوادگی توسنندج باعث شد که دوتاخواهرتوسط شوهرخواهریکیشان بااسلحه گرم درخیابان به قتل برسند...

میتوانم درسردبودن رابطه وزن وشوهر تاحدودی که خودت بخواهی کمکت کنم..،،
2738

من بدون عروسی  و طلا و...رفتم سر خونه زندگیم

یکی از جاری هام که از این دخترای تازه به دوران رسیده شوهرش همه چی واسش فراهم کرد عقد؛عروسی؛طلا‌

اون وقت به من حسادت می کرد😐😐😐

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
متاسفانه دعوای خانوادگی توسنندج باعث شد که دوتاخواهرتوسط شوهرخواهریکیشان بااسلحه گرم درخیابان به قتل ...

اره اینجا هم دعواهاشون بده  میزنن همو پاره میکنن این زن نفهم بدو میاد بما میگه میدونه شوهر منم حساسه ها اگه زدنشون میدید میرفت جلو

GO With With
نزدیک زایمانمه شوهرم بره یه بلایی سرش بیاد چی

اسی ترو خدا نزدیک زایمانت امشب شب عید دعای خانومای باردار زود به اسمون میرسه خدا وکیلی امشب ی دعای ز ته دلت من نهمون کن بعد۷سال ب عشقم برسم!انشاالله بدل خوش و سلامتی زایمان کنی😘😘😘😘😘

من بدون عروسی  و طلا و...رفتم سر خونه زندگیم یکی از جاری هام که از این دخترای تازه به دوران رس ...

بخدا این مارو صاف کرده انقدر حسوده الانم تمام تلاشش اینه چون باردار نمیشه من یه بلایی سرم بیاد 

GO With With
اره اینجا هم دعواهاشون بده  میزنن همو پاره میکنن این زن نفهم بدو میاد بما میگه میدونه شوهر منم ...

خواهشا بهش تذکرجدی بده وبگوابدا بیایی وبه ماخبربدی که فلانی دعواکردو،،،

میتوانم درسردبودن رابطه وزن وشوهر تاحدودی که خودت بخواهی کمکت کنم..،،
من بدون عروسی  و طلا و...رفتم سر خونه زندگیم یکی از جاری هام که از این دخترای تازه به دوران رس ...

ولش کن بذار اونقدر حسودی بکن بترکه اونقدر دیدم از این ادما

کهنه اشپزخونه ب ثرت ببندی میگن وای روسریش دیدی ناز بود خوش ب سعادتش مردپ بختشون بلنده🤣🤣🤣🤣🤣

2706