2726
عنوان

چجوری بپیچونمش ؟

105 بازدید | 18 پست

یه دوست دارم برا دوران مدرسست میگه همراه ندارم تو بیمارستان موق عمل بینیم از ساعت ۸ صب تا ۱۰ شب باید یکی باشه کسیو ندازم مامانم مریضه و اینا بیا ولی ۵ ساله ندیدمش گفتم میام ولی دلم میخواد بگم نه چجوری بگم😐

اخه من ازدواج کردم و این همه اتفاق افتاد اصن نیومد منو ببینه گفت خانوادم نمیذارن تنها تا اونجا بیام یه ساعت راهه حالا میگم لازمم دازه یاد من افتاده

حامی حیوانات 💚 عاشق همسر و زندگیم ❤  مامان دوتا پیشی خوشکل

بگو همسرم اجازه نمیده بیام

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای ک چقدر بدم میاد از ادمایی ک کارشون گیره یادت میوفتن الانم کروناست بیمارستان رفتن جالب نیست هیچ ...

مثلا بگو باد فتخشو میخوان عمل کنن

یا بگو سفر یهویی پیش اومده مربوط ب کار شوهرم

البته بگو ک دلت نمیخواسته اینجوری شه هم باور میکنه

هم ولش نمیگیره بالاخره تو سرایطیه ک کمک میخواد

وای ک چقدر بدم میاد از ادمایی ک کارشون گیره یادت میوفتن الانم کروناست بیمارستان رفتن جالب نیست هیچ ...

بهش بگم با شوهرم بحثم شد میگه کروناعه حق نداری بری بیمارستان ؟ اخه زنگ زد بهم گفت گفتم  ا شوهرم حرف بزنم بد میگم بدش گفتم چی میشه مگه میام ولی میخوام حرفمو عوض کنم

بهش بگم با شوهرم بحثم شد میگه کروناعه حق نداری بری بیمارستان ؟ اخه زنگ زد بهم گفت گفتم  ا ...

اگه طرف زیاد واست ارزش نداره حقیقتو بگو

خیلی حس خوبیه

بگو موقع مشکلت چرا یادم افتادی من کاری برام پیش اومده اول خواستم تورو اولویت بذارم ولی میبینم کاری ک برام پیش اومده مهمتره چون تو میتونستی تو این۵سال کنارم باشیو نبودی

اگه طرف زیاد واست ارزش نداره حقیقتو بگو خیلی حس خوبیه بگو موقع مشکلت چرا یادم افتادی من کاری برام ...

ببین  نظرت خوب گفتم ؟ 

الی با شوهرم حرف میزنم همش میگه کروناعه نرو و از این حرفا خودشم مریضه الان تو اتاق جدا میخوابه از من ک مریض نشم یه موق تو خونه ماسک میزنه  فک میکنه کرونا داره الان میگه میری بیمارستان مریض میشی و اینا   میگه نمیخواد بری ببخش منو توروخدا گفتم زود بهت بگم که برنامتو بچینی  دوس داشتم بیام ولی خودت میبینی ک شرایط الان ترسناکه برای بیمارستانو این حرفا ببخشید که نتونستم کمکت کنم الانم گفت بهت بگم نمیام:( منم اختیارم الان دست شوهرمه دیگه...

بدش گفت بهم که من اصن این دوستتو ندیدم دور و ورت باشه اصن بیاد ببینتت وقت مشکلش یاد تو میوفته و اینا لج کرده باهام !  گفتم خانوادش نمیذارن دوره میگع خب منم نمیذارم بری 😏 بحثمم شد باهاش

چرا نمیخوای بری میخوای دروغ بگی ؟ 😐 بگو نمیام عزیزم تمام 🤦‍♀️ 

اخه گفتم میام الان بگم نمیام زشته دیگا

اخه گفتم میام الان بگم نمیام زشته دیگا

نه زشت نیس بگو فکرامو کردم نمیتونم بیام گف چرا بگو اخه ۵ ساله همو ندیدیم الان یهو بیمارستان برا چی اگر دوس داشتی بعد عملت بعدا قرار میذاریم برای رفع دلتنگی تمام 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
2706