2737
2734
عنوان

به نظرتون انتظار زیادیه؟

171 بازدید | 26 پست

بچه ها من ۶ ماهه نامزد کردم، دوست دارم که نامزدم وقتی بهم زنگ میزنه قربون صدقم بره، زود به زود بیاد خونمون  که همو ببینیم ، من خیلی لواشکو این ترشیجات رو دوست دارم و اون میدونه دوست دارم وقتی که همو میبینیم برای خوشحالی منم که شده یه بسته لواشک بیاره حالا بحث من لواشکه نیستا بحث من اون عشقو و محبتیه که با این کارش به من میرسس، زود به زود بهم زنگ بزنه و احوالم رو بپرسه و این کارا.  ولی اون دقیقا نقطه مقابل خواسته های منه. نه قربون صدقه بلده نه سوپرایز کردن منو بلده دیر به دیر هم زنگ میزنه و حرف میزنیم . انتظارات من زیاده آیا؟

شما بهم نمیخورید

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخلاقیاتش چطوره؟ مثلا بابای من ادمیه که بلد نیست ابراز احساسات کنه ولی میدونم خیلی دوستم داره، برا همین وختی میره رو اعصابم یا اذیت میکنه میدونم از سر دوست نداشتن نیست...

بلد نیست ، بهش بگو ، هیچ وقت فکر نکن مردا اگه ناراحت بگیری خودتو یا توو خودت بریزی متوجه میشن! اصلا متوجه نمیشن باید بهشون بگی زبونی

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738

اگه از اول اینطوره بعدا بدتر هم میشه دقیقا من و همسرم توصیف میکنی!اوایل ازش میخاستم ولی الان با دو بچه دیگه اونقدر بهش سرد شدم که از هم جدا میخوابیم و ماههارابطه نداریم فقط هم خونه ایم

شوهرمنم اینطوربود من انقدر سوپرایزش کردم تا بالاخره سوپرایز یادگرفت

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
شاید ساعت کاریش زیاده حوصله تلفن بیش از اندازه رو نداره  کادو برات میخره ؟ شام بیرون میرین ؟

اره روزای خاص مثل ولنتاینو و تولدمو کادو گرفته منم بهش دادم . ولی بدون بهونه نشده که بگیره

چطور تحمل میکنه ؟ ببخشید ولی ماهها؟؟؟؟

چمیدونم یکی دو بار درخواست کرد من رد کردم فکر کنم بهش برخوردولی کلا آدم سردیه منم شدم عین خودش براش تولد میگرفتم میگفت نگیر من بدم میاد مگه بچم؟براش ولنتاین کادو میگرفتم خندش میومد اصلاحالیش نبود احترام و دوست داشتن چیه!اهل خیانت تم نیس یه اسکولیه واسه خودش 😉

2706