2726
عنوان

سرطان‌سینه

302 بازدید | 48 پست

من‌۱۶سالمه عقدهستم‌سینمه‌راستم‌‌احساس‌میکنم‌یکم‌درد‌میکنه‌وتوسینم‌یه‌چیزی‌هست‌عین‌گردو‌ودردمیکنه‌رفته‌رفته‌بزرگ‌میشه‌دارم استرس‌وقصه‌دق‌میکنم‌میترسم‌سرطان‌باشه‌دکترم‌نمیتونم‌برم‌تجربه‌ای‌تروخدا‌بگین‌میترررررسم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه‌‌هفت‌روزپیش‌تموم‌شد‌خیلی‌میترسم‌😭😭😭

نترس هیچی نیست مطمین باش حساس شدی سینه هاتم چون حساس شدی هی دست میزنی حساس شده دردمیکته 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
اخه‌دخترخالمم‌‌غده‌داشت‌عمل‌کرد‌میترسم‌غده‌باشه‌پول‌دکترم‌ندارم‌برم😥😥

بخاطر پول نمیتونی دکتر بری؟

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

شاید فقط یه کیسته، آخه قبل پریود خیلی از خانم ها کیسه دارن تو سینه ک خود ب خود رفع میشه، البته باید بری دکتر ولی سرطان سینه تو ۱۶ سالگی؟؟؟!!!!

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.
2706