2733
2734
عنوان

یه سوال بپرسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

محمد رمزم رو میدونه دیگه😁 چی بگم😔

بگید بیماریتون چیه ، اگه فقط به افسردگی مبتلا هستین که حل شدنی هست 

اگه هم خدای نکرده دچاره بیماریه لاعلاج هستین ، بگید بیماریتون چیه ، شاید نمونه هایی دوربرمون دیده باشیم که خوب شدن‌و بشه بهتون امید داد

درخواست دوستی قبول نمیکنم
هیچ نگووو فقط بدون ک هممون پر از این چی بگم هااا هستیم عزیزم هرکس ب ی نحوی قوی و محکم باش😘

ممنونم ازت عزیزدلم

بابت همه مهربونی هات یه دنیا ممنونم گلم🌹

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2731
بگید بیماریتون چیه ، اگه فقط به افسردگی مبتلا هستین که حل شدنی هست  اگه هم خدای نکرده دچاره بی ...

نه عزیزم

بیماری ندارم که آخرش به مرگ ختم بشه

ولی خودم دوست ندارم به زندگیم ادامه بدم

انگار شمارو ناراحت کردم

منو ببخشید

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
خواهش میکنم خانمی😘 الانم برو پیش محمد لالا  شبت بخیر

چشم عزیزم

بازم ممنونم ازت 

شب شماهم بخیر عزیزدلم

2738
نه عزیزم بیماری ندارم که آخرش به مرگ ختم بشه ولی خودم دوست ندارم به زندگیم ادامه بدم انگار شمارو ...

خواهش میکنم‌ 

پس شک نکنید مبتلا به افسردگی هستین ، حتما تحت درمان باشید که خدای نکرده به خودکشی ختم‌ نشه 

وجود یه نعمته ، یعنی ادمها از اینکه وجود دارن راضی هستن ، پس وقتی میگید دوست ندارید زنده باشید یعنی افسرده اید 

تو یه تاپیک خوندم‌، درد میکشید ، چه دردی میکشید ؟؟ 

منظورتون‌جسمیه؟؟

بهشون نمیاد پاسخ بده ، چون چندتا تاپیکه اخرش رو‌خوندم مبهم صحبت میکنه 

پس من جوابتو بدم چون دیدم نگرانی 

عزیزم بیماری لاعلاجی ندارن 🌹

ولی گاهی زندگی آدمو خسته میکنه دیگه که انسان فقط آرامش خودشو تو مرگ ببینه

خدایا شکرت
پس من جوابتو بدم چون دیدم نگرانی  عزیزم بیماری لاعلاجی ندارن 🌹 ولی گاهی زندگی آدمو خسته میکن ...

شما چقدر محترم هستین ، ممنون از پاسختون 🌹

خواهش میکنم‌  پس شک نکنید مبتلا به افسردگی هستین ، حتما تحت درمان باشید که خدای نکرده به خودکش ...

نه خیییبیلی قویه هیچ موقع این کارو نمیکنه 

پس محمد چی میشه 

من مطمئنم به خاطر محمدم که شده زندگیشو به بهترین شکل ممکن ادامه میده و سالیان سال عاشقانه زندگی میکنن

خدایا شکرت
خواهش میکنم‌  پس شک نکنید مبتلا به افسردگی هستین ، حتما تحت درمان باشید که خدای نکرده به خودکش ...

تحت درمان هستم ولی اثری نداره

بله بخاطر استرس شدید مشکل جسمی پیدا کردم

نه خیییبیلی قویه هیچ موقع این کارو نمیکنه  پس محمد چی میشه  من مطمئنم به خاطر محمدم که ش ...

عزیزدلم ممنونم بخاطر این همه محبتت

منو شرمنده میکنی

همیشه برای خودت و برای مامان بابات دعا میکنم

ان شاءالله به زودی به خوشی دور هم جمع بشید

2706