2703
2553

آدم یا زندگی شو اینجا باز نمی کنه یا دروغ میگه

یکی مث من ک میایم توی تاپیکت وقتی میگی والدینم فوت شدن شوهرم میخواد ارثمو بالا بکشه ما برات غصه می خوریم چقد وقتمونو حروم میکنیم

ب نظرت حق الناس نیست با دروغ با روح و روان یه عده بازی کنی؟؟؟؟؟

اسی تاپیکتو بستی اینجا جوابتو دادم 

برات متاسفم ک دیشب این همه برات وقت گذاشتم

بعد اینطوری فحاشی میکنی

در شان یه خانوم ک توی دهه ۵ زندگیشه نیست اینطور حرف زدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آدم یا زندگی شو اینجا باز نمی کنه یا دروغ میگه یکی مث من ک میایم توی تاپیکت وقتی میگی والدینم فوت ش ...

مگه مرض دارم بیام اینجا دروغ بگم!!! چ سودی به حال من داره. اینکه شما در جریان کل زندگی من نیستی سوتفاهم میشه دلیل بر دیوانه بودن من و دروغگویی تو یه فضای محازی نیست. شاید من دارم شرایط دوستمو با زبون خودم بیان میکنم. ولی بیکار نیستم دروغ بگم. اونقدرم وقت ندارم همه چیو توضیح بدم 

آدم یا زندگی شو اینجا باز نمی کنه یا دروغ میگه یکی مث من ک میایم توی تاپیکت وقتی میگی والدینم فوت ش ...

من دروغ نگفتم. مگه بیمارم؟؟؟ فقط دارم مشکلات دوروریامو از زبون خودم اینجا مطرح میکنم. جرمه؟؟

2456

چراااا باعث شدی همه از تاپیک من برن! حتما باید بیام توضیح بدم مثلا دخترخالم میخ‌اد واسه باباش زن بگیره یا فلان کسم فلان مشکلو داره نظرتون چبه؟؟ اخه چی به من میدن اینجا داستان بسازم. همش وافعیه ولی شاید مشکل خودم نباشه واسه اینکه کمتر به حاشیه بره از زبون خودم مطرح میکنم همین 

چراااا باعث شدی همه از تاپیک من برن! حتما باید بیام توضیح بدم مثلا دخترخالم میخ‌اد واسه باباش زن بگی ...

بجای فحاشی راااحت از اول می گفتی 

این قد برات سخت بود

تو قفل کردی من باعث شدم؟

تاپیک میزنی کلی وقت برات میذاریم اونم اون موقع شب بعد میگی گم شو اینجا فقط من سوال کننده ام

مگه اتاق بازجویی یه

بجای فحاشی راااحت از اول می گفتی  این قد برات سخت بود تو قفل کردی من باعث شدم؟ تاپیک میزنی ک ...

کارت زشت بود که رفتی از تاپیکام عکس آوردی. یعنی چی اخه؟؟؟ یعنی به حرفاش توجه نکنین! والا منم اگه دغدغه نداشته باشم بیکار نیستم اینجا تایپ کنم همش