2733
2734
چی بگم! میگه توام حقپق منو میبری. دختر نداره

مگه معامله‌ست ؟؟؟

فکر کن ارثی  در کار نبوده میخواست چیکار کنه از حقوقش به تو نمیداد

نمیدونم دیگه چی بگم تا بفهمی داره گولت میزنه پولتو بگیره 

ولی بازم میگم ساده نباشیااا پولتو بدی اون پول پشتوانه تو هستش خودتو با دست خودت بدبخت نکن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب مثلا بعنوان سرمایه کار بدم باهم خرجش کنیم دیگه. 

نه بریز تو یه حساب سودشو تنهایی بخور یا طلا و دلار بخر اصلا ازین لطفا برای مهربان ترین و عاشق ترین شوهر دنیا نکن چون اون پول حق توعه از سرمایه پدر شماست

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

من دادم پشیمونم همشو بالا کشید ،،،باهاش یه ماشین خرید به نام خودش ،من چوب اعتمادمو خوردم ،بدجور پشیمونم حالا هرماه با خفت و خواری بهم چندغاز پول میده،،خیلی اشتباه کردم خیلی،کاش برا خودم نگه داشته بودم 

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
اگه براش شرط بذارم بچه بکاریم چی؟؟ ۴۸سالمه

نه نکن آخه بچه هم بکاری شایدخدای نکرده نگرفت اونوقت هم پولت رفته هم بچه دار نشدی،اصلا حس میکنم اون دوست نداره ازت بجه داربشه که میخوای بهش پول بدی تا برای درمان اقدام کنه،همجین مردی قابل اعتماد نیست خواهر عزیزم منمثل خواهر کوچیکت بدون بچه شم بدرد تو نمیخوره ببین اگه امسال برا درمان اقدام کنی تو خوش بینانه ترین حالت ۵۰سالگیت بدنیا میاد،فکر کن میتونی تو براش خوب مادری کنی؟با اون همه امپول و دارو که مصرف کردی!کلاس چهارم بشه شما ۶۰سالت میشه،بزار یه سرمایه ایی از خودت داشته باشی اگه خدا هم بخواد با درمانای معمولیم بچه دار میشی،راستی یائسه نشدی؟

اگه براش شرط بذارم بچه بکاریم چی؟؟ ۴۸سالمه

اسی رفتم بخوابم فکرت نذاشت

بگو به شرطی میدم سه دونگ خونه رو بهم بدی

تا نزنه به اسمت نده بهش

با حقوق راضی نشو

حقوق چ پولو بدی چ ندی آخر سر مال تویه

یا هم بده یه آپارتمان اگه پولت نرسید آپارتمانی ک میخوای بخری رو بده رهن بده ب فروشنده

دیگه پول جمع کن تا اینکه رهن رو پس بدی 

2706