2726

خودمم طلا دادم خونه شوهر دور برداشت بدون هیچی داشت طلاقم میداد . اوایل ازدواج قبل فهمیدن آدم بدیه میگفتم جونمم براش میدم یعنی واقعا میدادم کلیه هرچی میخاست همه طلاهامم اونموقع دادم خونه بعد فهمیدم نباید اعتماد کرد چوب اعتمادمو بدجور خوردم الآنم هیچی نمیدم اولویت خودممم . 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
۵۰۰میلیونی. شوهرم خونه ماشین داره تقریبا ۳تومن ارزششه. ولی من بچه ندارم. از زن قبلیش بچه داره

باندازه ی پولتون دانگ از خونه باید ینامتون بزنه...ابدا احساساتی نشین..هرچی دراورد تقسیم بشه

۵۰۰میلیونی. شوهرم خونه ماشین داره تقریبا ۳تومن ارزششه. ولی من بچه ندارم. از زن قبلیش بچه داره

ای وای دیوونه سدی چرا بدی به اون خودت بلد نیستی باهاش چیزی بخری!بچه هم که نداری اصصصصلا اینکار نکنی حتی اگه همسرت با لیاقت ترین مرد دنیاس

خب خرج خانم رو کامل میده؟؟

اون خانم پولشو بزاره تو بانک گردشگری 18% بهش سود میدن. نیازی نیس اون خانم منتظر پوله قطره چکونی شوهر باشع. خانما ما خیلی از, مردا ضربه میخوریم. توروهدا بیاید از خودمون دفاع کنیم. چرا ما بگیم ماشین ب نام بزن میشیم زنی ک میخاد, بکنه از شوهرش؟ اونا جونمونم میگیرن اخر میگن زنه بد بود, جونشو نداد

چرااا

من دادم مث سگ پشیمونم،،حالا قراره ماشین بخ ره بزنه به نامم

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

هرگز بهش ندهههه

تو فکر کن خدای نکرده شوهرت بلائی سرش بیاد درسش و بچه هاش بالا می کشن

چرا اون از ملک املاکش نمیزنه به نامت؟

بگو خونتو بزن به نامم تا پولو بهت بدم

خب اون میگه حقوقم مال تو هست. هرچی بخوای میخرم زران

حقوق؟؟؟؟؟؟تو پولتو بزار بانک سود پونصد تومن میشه برجی ده میلیون. حقوق شوهرت چقده؟؟؟؟ چقد از, اون حقوقو میخاد ب تو بده؟؟؟؟؟ من نمیگم حتما بانک بزار. اما اطرافیانم پول میزارن بانک سود خوب میده. دوستم ده تومن گزاشته تو بانگ گردشگری برجی 180 بهش میدن. پونصد میلیون ک خیلی بیشتره حدوده نه یا ده تومن بت میده

خب شوهرم حقوق بگیره!

خب حقوق شوهرت به تو چه ربطی داره؟؟؟ 

آیا فردا روزی اگه زبونم لال اتفاقی افتاد خواستی جدا شی حقوق شوهرتو میگیرن به تو میدن یا میان ارثتو ازش میگیرن بهت پس میدن؟؟؟

2706