2726
عنوان

از دوستهای قدیمی کسی هست ؟کسی منو یادشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2662 بازدید | 162 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو تاپیکا دیدم که شما خارج رحمی بودین چیکاررکردین پسرتون داخل رحمی شد  منم خارج رحمی بودم میتر ...

بله دوبار شدم و راجع به این جریانم یه تاپیک دارم که تا الانم فعاله می تونی بری مفصل بخونیش خیلی راهنمایی شده کمکت می کنه

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
2728
یبار نی نی سایت تقویم چاپ کرد و واسه کاربرهای قدیمی فرستاد 

دور همی های شهر به شهرو من یادمه 

کنفرانس های حضوری که باهم خانومها قرار میذاشتن یه نفر لیدر بود که جمع میشدن حضوری همو ببینن ولی برا حدود سال ۹۴ بود

یبارم یه کنفرانسی جشنی بود رسما دعوت نامه فرستاده بود 

یعنی اداره داره؟ جاش کجاست؟

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
بله دوبار شدم و راجع به این جریانم یه تاپیک دارم که تا الانم فعاله می تونی بری مفصل بخونیش خیلی راهن ...

مرسی عزیزم 

ممنون 

خدا پسرتونو حفظ کنه

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
من مهنوشم بودم😍😍 شماچی؟؟

من مرضیه بودم 😅😍شاید باورت نشه ولی مثل اینجا که همش تاپیکامو پربازدید میکنن اونجا هم همش میرفت تو داغ ترین ها 😂

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
ببخشید عزیزم این سوال و ازت میپرسم .تاپیکات و خوندم گفته بودی شوهرم بعد از جدایی هنوز هم باهام در ار ...

اره دقیقا تا پارسال پیگیرم بود تلاش می کرد برگردم پارسال شهریور بازم اومد سراغم ولی باز نشد دیماه با یه اقایی اشنا شدم خرداد ماه عقد کردیم 

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
2706