2726

سال ۸۷با نی نی سایت آشنا شدم کلی دوست از همه جای ایران پیدا کردم اکثرا منتظر نی نی بودیم چه روزهای خوبی بود بعد چند وقت دوباره اومدم سر زدم خواستم ببینم مامانهای قدیمی باز سر می زنند؟؟

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.

تاریخ عضویتو ماشالله

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

خودمونم یادمون نیست 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام منم قدیمی ام چندسال اینجابودم و اشپز آنلاین یادش بخیر سال 91تا94😭😭خیلیامون بارداریودیم چقدر دلم تنگ شد واسه اونموقع.رمزمو فراموش کردم ابان یکی دیگه ساختم و اومدم

اوووووف تاریخ عضویتو😲😲😃😃

لیلا جون خوش اومدی 

ی سوال؟؟هنو همون یه بچه رو داری فقط؟؟؟

موافقِ تک فرزندی؟؟

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
شما اونموقع با کامپیوتر میومدین سایت؟

اره عزیرم نه تلگرام بود نه واتساپ گوشیامون همه معمولی بود بعد چندین سال گوشی لمسی اومد بعدش وایبر تازه نسخه موبایل اومد عادت نداشتیم همه می رفتیم سراغ لب تاپ یا کامپیوتر الان همه با گوشی میان

وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
اره عزیرم نه تلگرام بود نه واتساپ گوشیامون همه معمولی بود بعد چندین سال گوشی لمسی اومد بعدش وایبر تا ...

من خیلی نی نی سایت و دوست داشتم. وقتی عضو شدم. انگار صاحب یک خانواده بزرگ شده بودم😊😊الان اندازه اون موقع صفا نداره. همه دوستان رفتن. دیگه اون صفا و صمیمیت کمرنگ تر شده.‌

منم از اون موقع میامدم ولی عضو نشده بودم و به عنوان خواننده خاموش الان عقده ای زیاد شده و پاچه گیر و نظرا ت غیر مفید اون موقع هم نظرات مثبت بود و تاپیک ها هم مسخر ه نبود  و مفید بود و  تهاجمی ها هم خیلی کمتر بودن البته من از سال ۹۳ میامدم 

2706