2726

مامانم خیلی مهربونه ولی هیچ کس قدرش رو نمیدونه همه رو درک میکنه به همه احترام میزاره ولی جوابش قدر نشناسیه خیلی دوسش دارم همه کسمه بخدا وقتی زن عموهام رو میبینم دلم برا مامانم اتیش میگیره اخه همسن هستن ولی مامان من خیلی شکسته شده ۴۵ سالشه ولی انگار ۶۰سالشه دوست داشت بچه هاش خوشبخت بشن ولی مشکلات ما خوردش کردن بخاطر این ک وضع مالیش خوب نیست غصه میخوره چون نمیتونه برا نوه هاش چیزی بخره هیچ کاری نتونستم براش انجام بدم چون شرایطش رو نداشتم الهی بمیرم براش خواهش میکنم برا دل مامانم دعا کنید ممنونم از قلب مهربونتون🙏❤

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

تو سن ۴۵ سالگی و نوه هاش🤦‍♀️

الهی همیشه سلامت باشه و سایش بالا سرتون باشه عزیزم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم انشاالله خدا مادر خیلی ناز و گلت و حفظ کنه براتون منم عاشقش شدم ببوسش از طرف من قربون همه مادرای مهربون بشم برای سلامتی شونم صلوات میفرستم عزیزم ♥️♥️♥️♥️♥️ الهم صل علی محمد و آل محمد 🌹😍

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
2728
تو سن ۴۵ سالگی و نوه هاش🤦‍♀️ الهی همیشه سلامت باشه و سایش بالا سرتون باشه عزیزم

اره گلم زود ازدواج کرد ما هم ۱۴ سالگی ازدواج کردیم برا همین..مرسی گلم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

مادرتون ۴۵ سالشه

شما چند سالتونه که ۳ تا بچه دارین؟😑😑😑😑

بچه بزرگتونم ۱۰ سالشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عزیزم انشاالله خدا مادر خیلی ناز و گلت و حفظ کنه براتون منم عاشقش شدم ببوسش از طرف من قربون همه مادر ...

مرسی خواهرم🙏

مادرتون ۴۵ سالشه شما چند سالتونه که ۳ تا بچه دارین؟😑😑😑😑 بچه بزرگتونم ۱۰ سالشه

مامانم ۱۳ سالگی ازدواج کرد منم خودم ۱۴ سالگی الانم ۲۵ سالمه و پسر بزرگم ۹ سالش

مامان منم خبلی سختی کشید حتی میتونم بگم بخاطر من فقط زندگیشو ادامه داد دلم کبابه براش همشم بخاطر منه ...

خدا حفظش کنع❤❤

خدا واست حفظش کنه عزیزم انشالله همیشه سایش بالاسرتون باشه❤

مرسی عزیزدلم

2706