2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خیلی اتفاقی تو نی نی سایت اسمش رو شنیدم و همون روز صدتا صلوات به نیتش فرستادم 

به دوساعت نرسید شرایط خود به خود جور شد و رفتم سر خاکشون 

به نظرم همه اینا نشونه بود 

الانم ۴۰ تا یس براشون نذر کردم و دارم میخونم که ایشالله با توسل به اون حاجت بگیرم 

ولی وقتی به دلت افتاده انجام بده

جذبیه 

جذب که من میگویم الکیه ولی امیدوارم قبول بشی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
خانمها میشه برای شفای مامانم یه صلوات مهمونم کنید. منم واسه حاجتهای شما صلوات میفرستم. منت به سرم می ...

عزیزم انشالله به حق این شب شهید ابراهیم هادی و امام جوادالئمه کمک مادرتون کنن هر چه سریع تر بهبود پیدا کنندشماهم برای رتبه خوب آوردن و قبول شدنم تو دانشگاه فرهنگیان دعا کنید 

جذب که من میگویم الکیه ولی امیدوارم قبول بشی

ممنونم عزیزم برام دعا کن امضام قانون جذب برای خودم انرژی مثبت فرستادم انشالله که بشه برام خیلییییی دعا کن 

2738
ممنونم عزیزم برام دعا کن امضام قانون جذب برای خودم انرژی مثبت فرستادم انشالله که بشه برام خیلییییی د ...

قبول شدی به هیچ گس نگو نزاز چشم بیفته  دنبالت

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
قبول شدی به هیچ گس نگو نزاز چشم بیفته  دنبالت

همیشه همین کارو میکنم باور می‌کنی همه چیزمو پنهون میکنم اما آخر همه چشم میزنن خیلی رو چشمم همش گره میفته یا مریض میشم