2733
2739

خانمها شوهرم خیلی حساسه روی شست و شو

اوایل فقط خودش درگیر بود و همش وسایلشو میشست مثلا برس . سوییچ. کارت بانکی .لوازم ماشین. حوله 

حالا به منم گیر میده .خسته شدم.

مثلا وقتی یه چیزی رو میشوره من دیگه حق ندارم بهش دست بزنم!

وگرنه داستان داریم

بحث و ...

چیکارکنم  ؟ خواهشا راهنماییم کنید

ببینید این مدلی نیست یه چیزو چنبار بشوره باز بگه تمیز نشد نه

وقتی یه چیزی رو فکرکنه ک مثلا نجس شد یا شک کنه ک با دست کثیف بهش دست زدیم

میشوردش

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب حتما ببریدش روانپزشک باید دارو بخوره اینطوری که هم خودش خیلی اذیت میشه هم شما

نمیاد بابا 

میخوام خودم یه راه حل پیدا کنم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
درکش کن خیلی سخته منم مثل اونم درده درد 

چیکارکنم؟؟ خسته شدم 

یه وقتایی حس میکنم داره وسواسشو به منم انتقال میده

خودمم ناراحت میشم وقتی میبینم انقدر اذیت میشه

مثلا لباسایی ک شسته بود داشتم تامیکردم بزارم تو کشوش 

گفت نکنه دستات خیس بود دوباره همه رو ریخت توماشین 

2738
وای وسواس ادمو دیوونه میکنه اذیتش نکن 

اذیتش نمیکنم 

دیگه الان خیلی به من گیر میده خسته شدم

چیکارکنم؟؟ خسته شدم  یه وقتایی حس میکنم داره وسواسشو به منم انتقال میده خودمم ناراحت میشم وقت ...

وای خیلی درکش کن 

بابا معذرت میخوام ببخشید ولی فک کن دیوونه اس 

من خانوادمو هم دیوونه کردم 

عضو گروه رز سبز -وزن اولیه 60-وزن هدف 55
چیکارکنم؟؟ خسته شدم  یه وقتایی حس میکنم داره وسواسشو به منم انتقال میده خودمم ناراحت میشم وقت ...

من یه چیزی بگم شاید به کارت بیاد 

وقتی وسواس بهشون حمله میکنه باید بیخیال بشینه یا دراز بکشه ممکنه همه وجودش رو چنگ بزنه ولی هر بار که اینطوری کنه قدرت وسواس کمتر میشه

این آدم خودش عذاب میکشه و همسرشم دیوونه میکنه، شوهرمنم همینه و زندگیمون عذابه، منم از غصه ی اینکاراش و گیر دادناش و دعوا کردنمون روانی شدم، هیچ راه حلی هم پیدا نکردم فقط گریه میکنم چون زندگیم اصلا طبیعی نیس از دست این وسواس شوهرم

هرچه آمد به سرم باز بگویم گذرد------------- وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد                   آدم منتظر هیچ نشانه ی خاصی ندارد، فقط با هر صدایی برمیگردد
وای خیلی درکش کن  بابا معذرت میخوام ببخشید ولی فک کن دیوونه اس  من خانوادمو هم دیوونه کر ...

عزیزم بهرحال باید ی راه حلی باشه وسواس هرچی پروبال بدن بهش شدیدتر میشه

الان شما قبول داری ک وسواس داری درسته؟ دوست نداری حل بشه؟؟ اون نمیخواد همکاری کنه حلش کنیم

2706