2733
2734
عنوان

کنسرت تتلو

648 بازدید | 23 پست

دلم میخاد برم کنسرت تتلو در حالی ک میخونه دیدی دلشوره هام بی جا نبودن...میکروفونو بگیره طرف جمعیت و همه بگن چقد خالیه جات اینجا پهلو من((:

شما کنسرت کی و کدوم شعرو دلتون میخاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قمیشی

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
بعدشم یه دور فحش خواهر و مادرو بکشه به همتون🤣🤣🤣

عزیزم سبک امیر تتلو رپه و فخش دادن در رپ مثل درس خوندن تو مدرسست،کاریه که باید کرد،و خدایی اگه دقت کنین شعراش خیلی قشنگن

2738

آخر کنسرت هم میخونه بزنم نفت در بیاد🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

کنسرت سالار عقیلی 

بگه ایران 

بگیر طرف ما

من داد بزنم زهر مار مرتیکه عوضی یه آهنگ جدید بخون سابیدی مارو

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
عزیزم سبک امیر تتلو رپه و فخش دادن در رپ مثل درس خوندن تو مدرسست،کاریه که باید کرد،و خدایی اگه دقت ک ...

فحش خواهر مادر درس هستش

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2706