2733
2739
عنوان

بزرگترین دغدغه این روزام 😭

238 بازدید | 17 پست

بچه ها من نمیخوام سنتی ازدواج کنم ینی با خواستگار 

میخوام با کسی ازدواج کنم که دوستش دارم و اونم منو دوست داره 

ولی احساس میکنم به این خواسته ام نخواهم رسید 😔

هردوش نیست نه سنتی نه عشق و عاشقی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سنتی ازدواج کردم

ولی بعد از خاستگاری رسمی ۳ ماه دوران اشنایی داشتیم.

خیلی عقلانی و منطقی جلو رفتم و اخرش به عشق عمیق و واقعی رسیدیم و از این سبک ازدواج واقعا راضی هستم.

2738
من سنتی ازدواج کردم ولی بعد از خاستگاری رسمی ۳ ماه دوران اشنایی داشتیم. خیلی عقلانی و منطقی جلو رف ...

خیلی احترام میزارم 

ولی من دلم نمیخواد 😔 خیلی حس بدیه 

من نمیفهمم چرا فکر میکنید ازدواج سنتی ینی ازدواج بدون علاقه؟؟؟؟؟؟نمیگم طرفدار ازدواج سنتی ام ولی اگر ...

نه من اینو نگفتم من فقط آرزوی قلبی خودمو گفتم ... که دوست دارم با عشقم ازدواج کنم همین

2706