2733
2734
عنوان

الان....⁦☹️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 45 پست
نه 💔 1.5 ساله عقد کردیم روز خوش ندیدم... الانم به بهانه کنکور کارشناسی ارشد گفتم یک ماه همو نبینیم ...

تصمیمن جدیه؟

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی شاید اسیب دیده باشه😦😦

من همچین حرفی زدم

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2731
رسم تلخیه

وب شدت آزاردهنده

ی سوال مسخره😑 دخترم فک نکنین مردم😑 پریود شدم خیییلی عذرمیخوام ی.ب.وس.ت شدم زیاد زور زدم به بعد ...

اخطار لغو کاربری

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
آره 😔💔 خودش آدم باشخصیت و خوبیه ها ولی حیفففف که.... 

انشالله ک مشکلت حل شع ولی اگ جایی گذشت داره گذشت کن

2738

دلم میخواد مامان وبابام خواستگارمو قبول کنن خیلی اوکیه 

دانشگاه قبول بشم دارم رویا بافی میکنم پوووف:(

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

دوست پسرم ک خیلی خشگله و سر تر از منه 

نمیدونم بمونم تو رابطه یا ن 

از گناه کوچک کسی که دوستش داری بگذر ...  چون سرانجام تنهایی با تو کاری خواهد کرد که از گناه بزرگ کسی بگذری که دوستش نداری...!
2706