2733
2734
عنوان

چجوری لغو درخواست کنم؟

50 بازدید | 4 پست

خانما من کوسن سفارش دادم‌از دیجی کالا .اشتباهی بجای یه دونه دوتا سفارش دادم‌چیکار کنم لغو کنم‌یکیشو بلدین شما؟

کاربری سابقم ترکید😏شعارمن:نیست درمان مردم کج فهم را جز خاموشی .ماهی لب بسته خون در دل کند قلاب را 😊

برو قسمت سبد خرید

یا زنگ بزن پشتیبانی

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

برو توی سایت دی جی کالا نه خود برنامه بعد بکوب رو پروفایل و بعد درخواست مرجوعی

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو عکس بالا اون قسمت ابی رو بزن بعدان دلیلش میاد باید جلوش ضربدر بزنی مثلا کد تخفیفم اعمال نشده یا سفارش تکراری ثبت کردم جلو اونم حالت تستی نقطه میزنی یا تیک بعدان برخی از اوقات پولت تا چند ساعت بعد و برخی اوقات حداکثر تا یک روز تو حسابت اگر که پول نداه باشب خودشون لغو میکنن تماس میتونی بگیری با 02161930000