2733
2734

ما باهم بزرگ شدیم. بعد نامزد کردیم پدرم فوت کرد مادرم شوهر کرد دیگ کلا پیش نامزدم بودم خونشون بودم پیش هم میخوابیدیم غذا می‌خوردیم برام ساده بود و عادی ولی. الان دیشب سر ی لجبازی کوچیک خونواده ها. بحثشون شد منم خب دیگ باید با مامانم میومدم.. الان مامانم میگه دیگ نباید بری خونشون تا فلان شرط و انجام بده. اونام نمیان عذرخواهی تقصیر دو طرف بود این بحت. دیگ بازش نمیکنم ک چیه ولی بچگانس . نتونستم غذا بخورم چون پیشم نبود الانم خیلییی دلتنگشم من ک 11 میخوابیدم خوابم نمی‌بره. خیلی دلم براش تنگ شده. خیلیییی.. ای خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه تا الان دعوا نکردن یکمی بیشتر تقصیر اونا بود اگ نمیومدم ینی جلوی مامانم وایسادم گناه داشت

ولی اینجور فکر میکنن ادم بی منتی هستی ..‌

نمیدونم عزیزم خودت اونجا بودی شاید بهترین کار از نظر خودت این بوده 

اخی عزیزم

خیلی بده وقتی بین خانواده‌ها بحث و دلخوری پیش میاد

نه میتونی خانواده‌تو زیر پا بذاری/ارزششونو جلو مردم پایین بیاری، نه میتونی با شریک زندگیت و خونواده‌ش سر جنگ برداری😓😓 درکت میکنم💔💔💔

ایشالا هرچه زودتر کدورت بین هردو خانواده رفع بشه گلم 😍 انگاری که نه خانی اومده نه خانی رفته💝

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
2738
انشالله عزیزم ممنون از درک و شعورت دعا کن واسم

عزیزمی💝

حتماً ... اگر قابل باشم✨🙏🏼🙏🏼🙏🏼

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛