2726
عنوان

فکر کردن به معشوق سابق

862 بازدید | 27 پست

بچه ها شیش هفت سال میش یه بار یه نفر به من علاقمند شده بود.ومنن به اون

نشد که به هم برسیم

الان بعد از شیش سال من گاهی مدام به اینکه دارم باهاش زندگی‌میکنم فکر میکنم و یهو میبینم ساعتهاست دارم خیال پردازی میکنم.بعضی وقتا چندروز و چندهفته میشه که اصلا بهش فکر نمیکنم ولی بعدش بازدوباره شروع میکنم به فکر‌کردن به اینکه با هم ازدواج کردیم و کنارهم زندگی‌میکنیم.

خودم فک میکنم دلیلش اینه که بعدازاون احساس عاشقانه ای برام به وجود نیومده و هنوز کسیو دوست ندارم تا الان.همیش دلم میخواد احساس کنم یه نفر مثل اون خیلی عاشقمه.همونجور که اون بود

شما چنین تجربه ای داشتین؟

به نظرتون اینا نشونه ی چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیز مهمی نیست فکر کنم هممون ازین عشقا در گذشته داشتیم و طبیعیه گاهی یادش کنی   ذهن انسان نمیتونه فراموش کنه اما اینکه بخواد زندگی تو مختل کنه  و روش تاثیر بذاره خوب نیست 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
خودتو به کاری مشغول کن بیکار که باشی فکر و خیال میاد سراغت

هم شاغلم هم دانشجو.هم حین درس خوندن میاد تو ذهنم هم حین کارکردن.هم وقتی کتاب میخونم هم وقتی بیکارم.هم وقتی خوشحالم هم وقتی ناراحتم.یکی میگفت بخاطر این انقد بهش فک میکنی که تنهایی

اتفاقا هم دانشجوام هم شاغل

وقتی انقدر زمان داری که ساعت ها بهش فکر کنی اونم چندین روز در هفته یعنی یه تایم نسبتا زیادی رو هم در روز بیکاری.

ذهن وقتی بیکار میشه می گرده یه چیزایی رو پیدا می کنه که...

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!
هم شاغلم هم دانشجو.هم حین درس خوندن میاد تو ذهنم هم حین کارکردن.هم وقتی کتاب میخونم هم وقتی بیکارم.ه ...

تنهایی هم تاثیر داره ولی اینطور نیست که آدم هیچ کنترلی روی ذهنش نداشته باشه تو از فکر کردن بهش لذت میبری برای همینم نمیتونی بهش فک نکنی 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
خودت داری میگی دیه چون ک هنو نتونستی کسی رو مث اون دوس داشته باشی نشانه عشق هعی بد دردیه تجربه کر ...

آخه بعضیا میگن دلیل چنین تفکراتی احساس تنهاییه.بعضیام میگن اینه که من آدم خاطره بازیم.موضوع اینجاست که حتی وقتایی که تو روابط اجتماعیم اوکی هستم و خوشحالمم بازم بهش فکر‌میکنم.شیش سال گذشته و من هنوزم یه تک تک لحظه هاش فکر میکنم.گاهی حس میکنم ممکنه دیوونه بشم.نمیدونم نشونه ی مشکل روانی منه یا واقعا احساسم تااین حد قوی بوده

2706