2726
عنوان

پسرم حیثیت نذاشته برام

335 بازدید | 12 پست

۲۲ماهشه تا بازش میکنم هرچی دستشه میماله به خودش من شرمنده میشم.حتی باباش دعواش کرد

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

من ک نفهمیدم چی شد!😟

چیو میماله؟؟؟

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشاور ببرش

اونکه متوجه نمیشه اما خوشش میاد 

دکتر پور احمد خمینی

ی کانال توی سروش داره هر شب سر ساعت ده سوالات رو براش میفرستی اونم جوابشو بصورت ویس توی کانال رایگان میزاره

دست خودش نه ها مثلا اسباب بازی یا وسایل اینا

خب بچه تو این گرما داخل پوشک ، آبپز میشه

تا هوا میخوره ، می خواد با هر چی دم دست شه ، دستمالی کنه 😂😂

مثل ما که دوست داریم رد جوراب یا سوتین رو ماساژ بدیم 😛😛😂😂

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

شاید ی مشکلی داره بچه. سنش جوری نیست که کارش منظور داشته باشه. دعواش کنین بدتر میشه ها، فک میکنه چه خبره حالا بعد دیگه از سرش نمیفته. عادت میکنه ب این کار. سعی کنین اون لحظه حواسشو پرت کنین