2733
2734
عنوان

ترس از نی نی دار شدن

365 بازدید | 48 پست

اولش بگم یه سالو نیمه ازدواج کردیم ..همسرم خیلی بچه دوست داره ولی من میترسم ...شما چجوری تصمیم گرفتید نی نی دار شید چجوری حس کردید الان وقتشه و به همسرتون گفتید ؟؟

میخوام برم مشاوره برای اینکه‌نمیتونم تصمیم ‌بگیرم 

وقتی ی بچه دیدیو دلت واسش قنج رفت و خاستی یکی مثل اونو داشته باشی حتما در اولین فرصت باردار شو😁

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقییییقا تو این مرحله از زندگیمم و حس میکنم گیر کردم چون نه میشه جلو رفت نه برگشت به عقب با این تفاوت که من ۴ ساله ازدواج کردم و از همه طرف فشار رومه که دیگه وقتشه دیرم شده 

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 
2731

ب خودت زمان بده

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2738
ی ماهه اقدام کردم نشد خیلی ناامیدم

زودهههه من ۶ماهه تواقدامم امشب بی بیم مثبت شد

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706