2703
2553

ام آر ای سر چجوریه؟  لباسارو باید دربیاری کلا؟  موهامو چیکار کنم بلنده باید باز باشه سرم؟ لباس حتما باید عوض کنی؟ 

ممنون میشم راهنماییم‌کنین 

لباست نباید فلز  چیزی داشته باشه. مثل زیپ دکمه فلزی قزن این چیزا موهاتم اگه بلنده میتونی ببافی . گردنبد و انگشتر و اینا هم نه. کاا فلز‌ممنوعه ، کاری هم نداری میری اون تو هی تلق تولوق صدا میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس یادم نیست ولی موهات نباید بسته باشه میتونی اونجا دربیاری یه گوشی میدن بذاذی تو گوشت و سرت رو میکنن تو دستگاه یه صدای تق تق میشنوی نمیدونم چرا همیشه سرده پتو هم بخوای بهت میدن

2720

من انجام دادم کلا فلزی نباید تنت باشه....سوتین گیره سر...گوشواره......غزن شلوار رو نمیدونم.....کلا پارچه ایی بپوش...راحته بابا

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  

ترجیحا آرایش نکن ولی اگر کردی هم غلیظ نباشه ، البته اینو من فقط یک جا تو دستورالعمل ها خوندم 

حدس میزنم احتمالا به خاطر سرب موجود تو لوازم ارایشی باشه 

ولی ندیدم به مراجعه کننده بگن که آرایش رو پاک کنه 

ترجیحا آرایش نکن ولی اگر کردی هم غلیظ نباشه ، البته اینو من فقط یک جا تو دستورالعمل ها خوندم  ...

ممنون عزیزم از راهنماییت 

انشاالله بخیر بگذره یکم استرس دارم خوابم نمیبره 

2714