2733
2734
عنوان

چرا حس میکنم هیچ کس دوسم نداره؟

140 بازدید | 18 پست

من و دختر عمم با هم خیلی خیلی باهم خوب بودیم

اونم باهام بد شده

دیگه از این دنیا خستم🙂🙃

باردار نیستم 💕 ‼️تخفیف ویژه‼️محصولات نانو سان آلمان 🥳🥳🥳🔵 تمامی محصولات بدون بو و آسیب می‌باشند🔵 مناسب برای مامان های باردار ، افراد با ریه های حساس و...فرصت را از دست نده 💃💃💃💃💃همین حالا با شماره ی زیر تماس بگیر یا توی واتساپ پیام بده 🤩🤩🤩🤩 👇👇👇👇👇09130540112😎 خالقی هستم ، نماینده ی رسمی شرکت ، در خدمت شما

بخواب 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث خواب نی🙂

کلا چند روز ذهنم درگیره😔

باردار نیستم 💕 ‼️تخفیف ویژه‼️محصولات نانو سان آلمان 🥳🥳🥳🔵 تمامی محصولات بدون بو و آسیب می‌باشند🔵 مناسب برای مامان های باردار ، افراد با ریه های حساس و...فرصت را از دست نده 💃💃💃💃💃همین حالا با شماره ی زیر تماس بگیر یا توی واتساپ پیام بده 🤩🤩🤩🤩 👇👇👇👇👇09130540112😎 خالقی هستم ، نماینده ی رسمی شرکت ، در خدمت شما
2731
منم بعضی موقع ها اینجوری میشم ولی سریع یادم میاد خدا دوسم داره

با هرکس رابط میگیرم بعد میرع

با هرکس رابط میگیرم بعد میرع

اخر این رابطه ها جداییه و تهش اونی که ضربه میبینه شمایید به نظر من که دوستی عاشقانه که بعدش ازدواج باشه خیلی نادره و بیشتر مال تو قصه ها و رمان هاست

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
2738
اخر این رابطه ها جداییه و تهش اونی که ضربه میبینه شمایید به نظر من که دوستی عاشقانه که بعدش ازدواج ب ...

مرد نیست🤣

هم جنس های خودم

تاحالا رل نزدم

بدم میاد

مرد نیست🤣 هم جنس های خودم تاحالا رل نزدم بدم میاد

اِ ما رو گرفتی یه جوری گفتی فک کردم شکست عشقی خوردی 🤣🤣

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

فقط امیدوارم اونقد قوی باشی ک واس همیشه باهاش خدافظی کنی 

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

از اون ور صبح که بیدار میشم تا اخر شب مامانم فقط داد و غر میزنه😔

2706