2737
2734

ولی خب نوع آرایش و تیپ و نگاه کردن تاثیر داره.

ولی تو ک نمی تونی حرکتی بزنی چون شاید اصلا با کسی باشه و کلا کار درستی نیست .وگرنه یه حرکت جذاب بری  همه میریزن دنبال شمارت 😂ولی چ فایده

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه یکم واضح تر بگی متوجه نشدم 

میگم من هر کیو بخام و نخام میادسمتم تا الان اینطور بوده تو این سن.ولی وقتی میرسی انگار اون طرف اونی نیست که تو ذهنت بوده

ولی خب نوع آرایش و تیپ و نگاه کردن تاثیر داره. ولی تو ک نمی تونی حرکتی بزنی چون شاید اصلا با کسی با ...

من کلا تو جمع ضابعش کردم کار از آرایش و عشوه گذشته بهشم میخورد با 100 نفر باشه😂😂😂

2731
2738

سعی کن همیشه کنارش باشی پیشش تیپ کنی بهش نگا زیاد نکن ک بفمه ولی یجوری رفتار کن عاشقت شه‌ مثلن سر سنگین باش همیشه مرتب باش زیاد ارایش نکن (در حد ی کرم پودر یا ریمل کافیه)

توجه داره بهت؟

قبل کرونا دانشگاه باز بود سر بازی ضایعش کردم تا اون موقع ندیده بودمش هم رشته ای نیستیم بد از اون همش نگام میکرد تو راهرو بر میگشت نگا میکرد یا با گوشی الکی سمت ما میومد حرف میزد تو کافه هم سرش تو گوشی بود ولی ریز چشمشو میچرخوند نگا میکرد دوستم میگفت شاید دنبال انتقامه خودمم موندم 

قبل کرونا دانشگاه باز بود سر بازی ضایعش کردم تا اون موقع ندیده بودمش هم رشته ای نیستیم بد از اون همش ...

انتقام😂🕷

با دختر اینا زیاد دیدیش؟

سعی کن همیشه کنارش باشی پیشش تیپ کنی بهش نگا زیاد نکن ک بفمه ولی یجوری رفتار کن عاشقت شه‌ مثلن سر سن ...

کار من ازینا گذشته تو بازی دانشگاه ضایعش کردم بدجور کل دانشگاه پخش شده آرایش و عشوه هم فایده نداره

2706