2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احسنت....واقعا احسنت....

شخصا با مهمونیای فشن شویی که به اسم مولودی برگزار میشه شدیدا مخالفم....طرف مولودی خوانه...میره بالاشهر سرویس طلا میندازه و لباس میلیونی میپوشه....میره پایین شهر نیم ست و لباس معمولی تر....

تازه بهشم میگی به پرستیژش برمیخوره...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2728
فک کردم میخوای مولودی بگیری اومده بودم دعوا 😂

قضاوت عجولانه 😁

من هانیه طاهریان خوشحالم حالم خوبه به قول همسرم شاد زندگی میکنم چون قراره لذت ببریم از زندگی فقط همین.قرار نیست که با افکار دیگران زندگی کنیم و قرار نیست به شیوه ای که دیگران برای ما چیدند هماهنگ بشیم.خودت برای خودت زندگی کن، همونطوری که دوست داری همونطوری که لذت میبری.و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی تو این دنیاخوشبختی و شادی را به تو تعارف نمیکنه 

عزیزم بشین حساب کن که مثلا قرار بود برای چه تعداد چقدر پذیرایی کنی و پول مداح بدی... من مدتهاست تمام نذرهای خوراکی میشینم حساب میکنم یا پولش میدم به نیازمند یا بسته معیشتی.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید