2733
2734
عنوان

شوهرم کتکم میزنه

2197 بازدید | 56 پست

با شوهری ک کتکتون میزنه چه برخوردی میکنین یه ماه از زندگی مشترکمون نمیگذره ولی همش بحث درگیری داریم سرش غر میزنم باهاش بحث میکنم ولی اینک تا کم میاره زورشو به رخم میکشه درسته؟دستم یه هفتس ورم کرده کبود شده جرات نمیکنم برم دکتر نمیدونم شکسته یا در رفته خیلی درد میکنه میگم برم دکتر اتل ببنده یا گچ کنه خانوادم میفهمن من هی چیزی نمیگم اوضاع از اینی ک هس بدتر نشه میاد کتکم میزنه بعد چن دیقه بغلم میکنه معذرت خواهی میکنع اون معذرت خاهی بدرد من نمیخوره تمام بدنم از دستش کبوده چجوری باید اقدام کنم برای شکایت به کی باید زنگ بزنم گیج شدم حالم بده دیگ نمیتونم این زندگی رو ادامه بدم مگ چن سالمه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنگ بزن پلیس آدرس میدی اونا خودشون میان فکر کنم دم در خونه

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
2738

عزیزم اول باخانوادش درمیون بزار بهشون بگو باهاش صحبت کنن بگو درغیر این صورت صبوری نمیکنم خانواده خودمو درجریان میزارم،الان بهت بگم فقط کافیه طرفت بو ببره که پشتیبان نداری اونجاست که هرکار بخوادمیکنه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
شوهری که کتک میزنه اولین کار رفتن به پزشک قانونی و گرفتن نامست و بعد اجرا گذاشتن مهر. بعدشم خواست در ...

اخه زیاد از بیرون مشخص نمیشه مثلا بگم دستم شکسته در حد کبودی ورم اینا کاری میکنن برای ادم؟

ای وای خواستم بگم تو هم بزنش پشیمون شدم اخه کثافت دستت زده ورم کرده!حالاکه اولای ازدواجت هس باید سخت بگیری تکرار میکنه مطمئنا

منم تمروز باهمسرم زد وخورد داستم سر بچه ها ولی اون حمله کرد منم کم نیووردم زدمش😏چه فایده حیفه بچه ایی که تو چنین محیطی بزرگ بشه😭فعلا بچه دار نشو یا مشاور برو یا اگه بزرگتر دلسوز و عهمیده ایی دارین باهاش مشورت کن وبزار بینتون داوری کنه

2706