2733
2734
عنوان

رنگ ابرو در بارداری!؟؟؟

99 بازدید | 8 پست

بچه ها فردا تولد یک سالگی دخمله میخام ی سری عکس بگیرم یادگاری بمونه چون جشن نداریم بخاطر کرونا عه کوفتی... حالا دلم میخاد خوشگل باشم حاملگی لعنتی داره نابودم میکنه... موهام و جرات نکردم رنگ کنم ولی بنظرتون ابروهام و در حد یکی دو درجه سریع رنگ کنم بده؟؟؟؟

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من

هفته چندین؟ موهاتونو میتونین رنگ مخصوص بارداری بزارین آرایشگاها دارن بدون کراتینه شو

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستان ب نظرتون درد لگن و پهلو و پا و خستگی زیاد میتونه از علائم بارداری باشه؟

صد درصد

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
هفته چندین؟ موهاتونو میتونین رنگ مخصوص بارداری بزارین آرایشگاها دارن بدون کراتینه شو

26 هفته ام عزیزم

موهام دیگ برام مهم نیس ولی ابرومو دوس دارم بزارم

ارایشگاهم نمیرم بخاطر کرونا خودم رنگ ابرو دارم

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
2738