2137
2106
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 177645 بازدید | 696 پست
چراجداشدی گلم؟دوست بودین یاازدواج

تو یکی از تاپیک هام دلیلشو گفتم عزیزم.. دوست بودیم گلم

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡
سلام عزیزم خوبی؟ اخه اون به من علاقه مند هست ولی وقتی نمیتونه با گذشتم کنار بیاد من چه کنم..

گذرزمان باعث میشه کناربیاد و میادم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

شوهرم فقط یکی دوماه اول عقد اینطوری عاشقانه بود.

بعد کلا ۱۸۰ درجه فرق کرد.تمام زندگیش شد کار و خانواده ش.از همه لحاظ سرد.

همش فکر میکنم اون چند روز اول خواب و رویا بوده.😀

فاز اینایی ک تو امضاشون نوشتن ((لایک نکنید)) رو درک نمیکنم...دلم میخواد لایک کنم ب تو هم ربطی نداره😑حالا مثلا خیلی کارای مهم تر از بازکردن اعلانات لایکیت داری؟!😂😂 مامان منتظر دل آرا یا همتا خانوم...یا آقا البرز..فرقی نداره واسم پسر دختریت..خدا نصیب گرگ بیایون نکنه همسایگی با مادرشوهرو..انشالله منم ب زودی مستقل میشم🥺
ولی من بعد ازدواجم هیچ خبری از عشقم ندارم،خیلی دوست داشتم فقط یکککک بار ببینمش،فقط یک بار صداشو بشنو ...

یه لحظه حس کردم خودم دارم حرف میزنم میدونی عاشقش بودی ولی من عاشقش نبودم اون بمن حس خوبی میداد همیشه توهمه لحظه هام کنارم بود تکیه گاهم بود بخاطرم هرکارمیکرد لبخند به لبام میاورد دوست داشتنش خیلی مشهوود بودد انقدی ک مامان و بابامم ک ازوجودش خبرداشتن میدونستن اون منو واقعا دوست داره ولی خوردش کردن فحش دادن توهین کردن ولی اون همرو به جون خرید بخاطرمن میگف تومهمی ن بقیه بابام میگف نمیزارم باااین ازدواج کنی 3سال کنارم بود لحظه به لحظه دقیقه به دقیقه حواسش بهم بود 2ساله عقد کردم هرلحظه دارم عذاب میکشم بی محبتی بی توجهی میبینم شوهرم دوسم نداره دردمن دردش نیس لبخندبه لبام نمیاره حواسش بهم نیس نمیگ حالت بده بیا باهم حرف بزنیم شوهرم هیچکدوم اونکارایی ک اون میکردو نمیکنه حس خوب نمیده عاشق شوهرم شدم ولی جدیدا هرچقد توقلبم میگردم ردی از اون عشق پیداکنم نمیتونم پیدا نمیشه به جای شوهرم اسم اون میاد وسط همش اون میاد به یادم ک چقد دوسم داشت قلبم اتیش میگیره یادمه وقتی گفتم ولی من دوستت ندارم چقد گریه کرد چقد گف عسل نکن بسه نگو من هرکاری میکنم واست ولی من پسش زدم نخاستمش گفتم دوستت ندارم گریه کرد داد زد ولی نخاستم یکماه بعدش خبرعقدم بهش رسیدزنگ زد فحش میداد به شوهرم به من به همه دادمیزد گریه میکرد وسایلاشو میشکست جیغای مامانشو میشنیدم ک التماس میکرد بسه ولی دیوونه شده بود دردم اینه هنوزم ازش خبرایی به گوشم میرسه ک چقد بداخلاق شده ازهمه فاصله میگیره دیگ کسیو دوست نداره هیچوقت نفرین نکرد ولی من دارم تاوان دل شکستشو پس میدم خیلی پشیمونم خیلی کاش ازدواج نمیکردم

ببخشید زیادشد داشتم میخوندم ولی این پیام داغمو تازه کرد اشکمو دراورد بازم یادم اومد ک دیشبم داشتم به اون فک میکردم

همیشه عشق باشد،همیشه برکت❤❤650
گذرزمان باعث میشه کناربیاد و میادم

کاش زودتر بیاد فقط.. دل من طاقت نداره بیش از این..

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡
2050
شوهرم فقط یکی دوماه اول عقد اینطوری عاشقانه بود. بعد کلا ۱۸۰ درجه فرق کرد.تمام زندگیش شد کار و خانو ...

اکثرشون همینن.. ناراحت نباش عزیزم

عزیزنمیدونم چجوری تگت کنم

الان هستی گلم؟

اخییییی امید قلبش 😞😞‌ خداامیدشو بهش برگردونه الهی

آمین عزیز دلم ممنونم ازت ❤

2087