2726
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 188978 بازدید | 696 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیزم پیشنهاد میکنم به سایت ما سری بزنید.. من و همسرم چون تازه یکساله که اینکار رو راه اندازی کردیم برای رضایت و جلب نظر مشتری ها واقعا کارهامون رو با حداقل سود ممکن عرضه میکنیم ..همچنین به خاطر اینکه خودمون یک پسر سه ساله داریم حداکثر وسواس رو برای انتخاب کارها به کار میبریم و هر کاری رو نمیاریم..ممنون میشم حمایتمون کنید.. ضمنا کد تخفیف خرید اول هم داریم

Instagram.com/bamzibaby 

bamzibaby.com

خب عکس کو

دوست عزیزم پیشنهاد میکنم به سایت ما سری بزنید.. من و همسرم چون تازه یکساله که اینکار رو راه اندازی کردیم برای رضایت و جلب نظر مشتری ها واقعا کارهامون رو با حداقل سود ممکن عرضه میکنیم ..همچنین به خاطر اینکه خودمون یک پسر سه ساله داریم حداکثر وسواس رو برای انتخاب کارها به کار میبریم و هر کاری رو نمیاریم..ممنون میشم حمایتمون کنید.. ضمنا کد تخفیف خرید اول هم داریم

Instagram.com/bamzibaby

2728

Elixir Company with experience in the field of production, supply and sale of chemical (detergents and disinfectants) and mineral (wastewater treatment) believes that by offering affordable prices, on time delivery, products with Quality and based on chemical analysis, buyer confidence over the past years and products of other manufacturers has also been marketed

Website:

https://www.exirco.com

Communication Way:

info@exirco.com

چراجداشدی گلم؟دوست بودین یاازدواج

تو یکی از تاپیک هام دلیلشو گفتم عزیزم.. دوست بودیم گلم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
سلام عزیزم خوبی؟ اخه اون به من علاقه مند هست ولی وقتی نمیتونه با گذشتم کنار بیاد من چه کنم..

گذرزمان باعث میشه کناربیاد و میادم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

شوهرم فقط یکی دوماه اول عقد اینطوری عاشقانه بود.

بعد کلا ۱۸۰ درجه فرق کرد.تمام زندگیش شد کار و خانواده ش.از همه لحاظ سرد.

همش فکر میکنم اون چند روز اول خواب و رویا بوده.😀

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
ولی من بعد ازدواجم هیچ خبری از عشقم ندارم،خیلی دوست داشتم فقط یکککک بار ببینمش،فقط یک بار صداشو بشنو ...

یه لحظه حس کردم خودم دارم حرف میزنم میدونی عاشقش بودی ولی من عاشقش نبودم اون بمن حس خوبی میداد همیشه توهمه لحظه هام کنارم بود تکیه گاهم بود بخاطرم هرکارمیکرد لبخند به لبام میاورد دوست داشتنش خیلی مشهوود بودد انقدی ک مامان و بابامم ک ازوجودش خبرداشتن میدونستن اون منو واقعا دوست داره ولی خوردش کردن فحش دادن توهین کردن ولی اون همرو به جون خرید بخاطرمن میگف تومهمی ن بقیه بابام میگف نمیزارم باااین ازدواج کنی 3سال کنارم بود لحظه به لحظه دقیقه به دقیقه حواسش بهم بود 2ساله عقد کردم هرلحظه دارم عذاب میکشم بی محبتی بی توجهی میبینم شوهرم دوسم نداره دردمن دردش نیس لبخندبه لبام نمیاره حواسش بهم نیس نمیگ حالت بده بیا باهم حرف بزنیم شوهرم هیچکدوم اونکارایی ک اون میکردو نمیکنه حس خوب نمیده عاشق شوهرم شدم ولی جدیدا هرچقد توقلبم میگردم ردی از اون عشق پیداکنم نمیتونم پیدا نمیشه به جای شوهرم اسم اون میاد وسط همش اون میاد به یادم ک چقد دوسم داشت قلبم اتیش میگیره یادمه وقتی گفتم ولی من دوستت ندارم چقد گریه کرد چقد گف عسل نکن بسه نگو من هرکاری میکنم واست ولی من پسش زدم نخاستمش گفتم دوستت ندارم گریه کرد داد زد ولی نخاستم یکماه بعدش خبرعقدم بهش رسیدزنگ زد فحش میداد به شوهرم به من به همه دادمیزد گریه میکرد وسایلاشو میشکست جیغای مامانشو میشنیدم ک التماس میکرد بسه ولی دیوونه شده بود دردم اینه هنوزم ازش خبرایی به گوشم میرسه ک چقد بداخلاق شده ازهمه فاصله میگیره دیگ کسیو دوست نداره هیچوقت نفرین نکرد ولی من دارم تاوان دل شکستشو پس میدم خیلی پشیمونم خیلی کاش ازدواج نمیکردم

ببخشید زیادشد داشتم میخوندم ولی این پیام داغمو تازه کرد اشکمو دراورد بازم یادم اومد ک دیشبم داشتم به اون فک میکردم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
شوهرم فقط یکی دوماه اول عقد اینطوری عاشقانه بود. بعد کلا ۱۸۰ درجه فرق کرد.تمام زندگیش شد کار و خانو ...

دقیقا

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
گذرزمان باعث میشه کناربیاد و میادم

کاش زودتر بیاد فقط.. دل من طاقت نداره بیش از این..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706