2733
2734
عنوان

اولین چت با همسرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 189058 بازدید | 696 پست
سلام دوستم شرایط بدتر شماداشت و الان با عشقش ازدواح کرده فقط اومدم بگم امید داشته باش توکل به خدا و ...

سلام عزیزم خوبی؟ اخه اون به من علاقه مند هست ولی وقتی نمیتونه با گذشتم کنار بیاد من چه کنم..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
چقد ناراحت کننده س شعرای تاپیکات 

💗💗💗

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین پیامی که همسرم برام فرستاد 

۱۴ فروردین ۸۶ بود 

سلام بر گل همیشه بهار زندگیم الان من در مسیر اصفهانم

اما الان پیامهاش...

هیییی  خدا... 

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2728
2738
ههه.. نمیدونم والا ولی شدیدا منتظر پری بودم 😑 حق داشت نه‌؟ نمیدونم چرا خیلیا میگن حق نداشت بره و ...

میدونی از شدت علاقه رفته...

چون حتی اگ خودتو بزاری جاش قلبت وایمیسته

الانم داره زجر میکشه

نمیدونم شاید منم درکش کنم...

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
میدونی از شدت علاقه رفته... چون حتی اگ خودتو بزاری جاش قلبت وایمیسته الانم داره زجر میکشه نمید ...

اره منم همین فکرو میکنم.. انقدر دوسم داشت ک نتونست بمونه و اذیتم کنه..

چون چنین ادمی هر لحظه امکان داشت منفجر بشه و به من ناخواسته اسیب برسونه !

وقتی فهمیده بود بهم گفت من میتونستم انقدر بدی در حقت کنم یا ازت سو استفاده کنم بعد برم..

ولی گفت من هیچوقت همچین کاری نمیکنم چون تو ذاتم نیست.. ترجیح میدم با عشق جدا شیم تا با دعوا و خاطره بد..

2706