2733
2734
عنوان

بارداری با وزن بالا

119 بازدید | 10 پست

بچه ها کسی  بوده  با وزن  بالا مثلا 100کیلو ،90کیلو  باردار شده  باشه بارداریش  چه جوری  بوده . اگ  تنبلی  تخمدان  داشته  باشی  باردار  نمیشی  باید حتما  لاغر بشی ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز اقدام  هستید شما

اره عزیزم دوساله وپلی کستیک هستم و به شدنت رحمم سرده آلان دارم زنجبیل و دارچین هل وجنسینگ دم‌میکنم میخورم خیلی خوبه الان متوجه شدم بدنم داره گرم میشه آخه رو بازوهام جوش زده 

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸
2731
اره عزیزم دوساله وپلی کستیک هستم و به شدنت رحمم سرده آبان دارم زنجبیل و دارچین هل وجنسینگ دم‌میکنم م ...

گلم میگن  بروکلی هم خوبه حتما  امتحان کن برای کیست تخمدان 

گلم میگن  بروکلی هم خوبه حتما  امتحان کن برای کیست تخمدان

اره عزیزم امتحان کردم  آب پز میکردم می‌خوردم الان بهتر از قبل شدم من 6ماه خونریزی داشتم که بند نمیومد شدتش هم افتضاح پاهامو بغل هم میزاشتم راه میرفتم داغون شدم ولی خدا وسکر روز به روز دارم بهتر میشم

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸

من تنها کسی که دیدم دختر خاله ام بود با همین نزدیک ۱۰۰ کیلو ، راستش خیلی اذیت شد و بیمارستان خوابید 

ولی خب با یک نفر که نمیشه سنجید شاید یک نفر دیگه بارداری راحت تری رو با همین وزن داشته

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
2738