2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خیلی واضح اگر خوشش نمیومد که نمیدید خداروخوش نمیاد از وقتی فهمیدم داغونم

عزیزدلممم کاملا حق داری انشالله خدا هدایتش کنه درک میکنم    اما برعکس شوهر من اگه تا ۲ناه هم رابطه نباشه عین خیالش نیست منم اینطوری اذیت میشم ولی چاره چیه

من 18 سالمخ عزیزم 5 ماه با همیم البته به قصد ازدواج  مشکلم اینه نمیدونم چجوری وابستش کنم وکاری ...

فدا سرت دعوا اکثر رابطه ها هس مام زیاد دعوا میکنیم ولی تحمل دوریمو نداره... گلم وابستگی رو خودش باید وابسته ات بشه بزور نمیشه وابسته اش کرد

عزاداریهاتو بکن و قوی و محکم بلند شو حقیقت تلخیه ولی وقتی ما زایمان کردیمو بینهایت نیاز داریمهمسرمو ...

خاک برسر مردی که تواین شرایط نتونه جلو خودشو بگیره متنفررررم ازشون

عزاداریهاتو بکن و قوی و محکم بلند شو حقیقت تلخیه ولی وقتی ما زایمان کردیمو بینهایت نیاز داریمهمسرمو ...

اخه خدارو خوش نمیاد بااشک بچمو شیر میدم جایی و ندارم برم یه دل سیر گریه کنم دلم پره

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
اخه زیادی مهربون باشی دلو میزنی اینجوری میگن☹️

ببین اونجوری همش لوس بازی در بیاری و همش قربون صدقه بری 

به وقتش انقد قربون صوقش برو انقد لوسش بکن 

به وقتشم جدی باش ناز کن براش 

با سیاست رفتار کن خلاصه 

بهت پیشنهاد میکنم کتاب زنان زیرک و کتاب مثل یک مرد فک کن و مثل یک زن رفتار کن رو حتما بخونی سیاست زنانه رو یاد میگیری و طرفو رام خودت میکنی 

چرت نگین.. بخوادت هر کار کنی میمونه نخوادت هر کار کنی میره کل جزوه تو همین دو خطه

احسنت....... شیر مادرت حلالت...... دلم خون میشه میبینم چی نوشتن... 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
2706