2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکس لخت که چیزی نیس الان ها پره،حتی خانما هم میبینندالبته بعضیا،بی خیالی طی کن

دلم شکست ده روز نتونست تحمل کنه من بچه اونو زاییدم 

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
اسی چند سالته ؟ چند وقته باهمید ؟ مشکلن چیه گلم بگو شاید کمک بتونم کنم 😕❤

من 18 سالمخ عزیزم 5 ماه با همیم البته به قصد ازدواج 

مشکلم اینه نمیدونم چجوری وابستش کنم وکاری کنم جذبم بشه زیاد باهاش دعوا میکنم ☹️☹️

یه بابای نرمال و جنتلمن پیدا کن با پسرش ازدواج کن

حله😆

میگن مادرو ببین دخترو بگیر

در مورد پدر هم صدق میکنه

بابا داغون باشه علامه دهر هم باشی با مردی گه الگوی همسری درستی نداشته سخته ساختنه رابطه خوب

🌸 مرنج و مرنجان🌸
2738

هیچ وقت بددهن نباشید و ب طرف هم اجازه ندین پیش شما حتی ب دوستاش اهانت کنه 

همیشه متواضع ولی با شخصیت باشید و ب خودتون احترام بذارید 

تو تصمیمات مشاوره بدین ولی تصمیم آخر و بذارید ب عهده طرف همیشه 

هیچ وقت هیچ وقت خودتونو کشته مرده طرف نشون ندین همیشه اجازه بدین تو ابراز علاقه یه پله از شما بالاتر باشه 

هیچ چیز رو با دعوا بدست نیارید تو رابطه ارزششو نداره

تو مسائل خانوادگیشون دخالت نکنید طرفداری بیجا نکنید 

براشون دوست باشید رفیق نه قفس نه مادر نه نگهبان 

با اجازه استارتر عزیز

👈👈👈برای حاجت روایی 

یه درد هممون میخوره 

لطفا بیابد هرکی تجربه کرده 👉👉👉

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6923814/کیا-یه-شهیدی-رو-واسطه-قرار-دادند-برای-رسیدن-به-حاجتشونکدوم-شهید-بود?postId=200462829

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2706