2726

توروخدامیشه بگید یا معرفی کنید خیلی نیاز دارم خیلی😭😭😭😭

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍

مشاور چی؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

https://t.me/AloHelp

گروه مشاوره رایگان تو تلگرام... 

تو قسمت عضو ها رو نگاه کن جلوش نوشته مشاور ها کدومن❤️

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)
https://t.me/AloHelp گروه مشاوره رایگان تو تلگرام...  تو قسمت عضو ها رو نگاه کن جلوش نوشته مش ...

خیلی ممنون شما کمک گرفتین ازشون؟

برا مشکلات خانواده 

صبر کنید الان بهتون میدم یکی تلگرام یکی اینساهردو خوبن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

اگه مشاور خانواده میخوای .یک کانالی هست به نام زنان شاد دکتر فرزانه فردین فر مشاوره رایگان داره .فقط شاید چند روزی طول بکشه جواب بده .من مال خودم دو روز بعد جواب داد .

خیلی دکتر خوبی هستن .

صبر کنید الان بهتون میدم یکی تلگرام یکی اینساهردو خوبن

دستتون دردنکنه خیلی درمونده ام 🥺

خیلی ممنون شما کمک گرفتین ازشون؟

خواهش میکنم.. 

بله خییلیییی

. یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!🗿😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)
اگه مشاور خانواده میخوای .یک کانالی هست به نام زنان شاد دکتر فرزانه فردین فر مشاوره رایگان داره .فقط ...

بزنم زنان شادمیاره؟

2706