2733
2734

اره پسر من قبل دوسال کامل گرفته شد جیشو ک کامل ۱۶ماهگی گرفتمیعنی دیگه پوشک ننیکردم واسه جیش چون هم زود حرف اومد هم درکشو داشت هم‌مادرم از یسالگی دستشویی میبردش

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره پسر من قبل دوسال کامل گرفته شد جیشو ک کامل ۱۶ماهگی گرفتمیعنی دیگه پوشک ننیکردم واسه جیش چون هم ز ...

از یه سالگی میتونس رو توالت بشینه؟

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
2728

ن سرپا میکردش.رو دستش نگهش میداشت

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

از هجده ماهگی از پوشک گرفتم

الان ۲۱ماهشه خونه باشیم میگه ولی جایی بریم یا حواسش پرت بشه نمیگه

از شیر نگرفتم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2738

من اصلا واسه از پوشک‌گرفتن عجله ای ندارم با اینکه خودش از شونزده ماهگی میگفت پی پی و بعد میکرد ولی دلم نمیاد فعلا یه توالت فرنگی خریدم گذاشتم اناقش نشستن روشو تمرین کنه 😆🤣

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
پس چطور میگن قبل دوسالگی مثانه بچه کامل نیست نمیتونه جیشو نگه داره

بچه من که خودش با وجود پوشاک میگفت جیش دارم، وقتی پوشکش میکردم جیش نمی‌کرد و خودش باز می‌کرد و میرفت سمت دستشویی، 

دخبر اولم ۱۴ماهگی ازپوشک گرفتم وقشنگ جیش میگفت و ا  شیرهم ۱۹ماهگی گرفتم

دوقلوهام شیرمادر نخوردن 

از پوشک هم ۱۸ماهگس به‌بعد گرفتم کوچیک بودن جیش میگفتن خودم نمیگرفتمشمشون چون هر۱۵دقیقه 😒😒یعد تا ۲سالگی پدرم درومدتا قشنگ پیش گفتن 😄😄😆😆😅

بچه من که خودش با وجود پوشاک میگفت جیش دارم، وقتی پوشکش میکردم جیش نمی‌کرد و خودش باز می‌کرد و میرفت ...

خوشبحالت کاش پسر منم زود بگه

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍

منم اول از پوشک گرفتمش بعد شیر برای اینکه کنترل کردنش رو یاد بگیره روزای اول باید نیم ساعت نیم ساعت ببریش جیش به خودت بستگی داره اگه حوصله کنی سریع موفق میشی اگه ول کنی دفعه ی بعد سخت تر میشه باید رو تصمیمت قاطع باشی

2706