2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت برو وضو بگیر 

قرآنو بچسبون به صورتت تمرکز کن رو نیتت

یه صفحه شو شانسی باز کن

ببین چی میگه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
خودت برو وضو بگیر  قرآنو بچسبون به صورتت تمرکز کن رو نیتت یه صفحه شو شانسی باز کن ببین چی می ...

من هردفه اینکارو کردم چیز واضحی برام درنیومد   اخه باید بلد باشیم معنیش رو تفسیر کنیم 

من هردفه اینکارو کردم چیز واضحی برام درنیومد   اخه باید بلد باشیم معنیش رو تفسیر کنیم

قرار نیس واضح بگه که

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2706