2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داروشو نمیزنی ؟ الان اسمشو یادم رفته ... عصاره گیاه موردِ .

زود خوب نیشه وقتی میرنی . دیگه دو هفته طول نمیکشه و سِر میکنه 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

یکبار تو عمرم آفت زدم ماه پیش

چه وحشتناک ..فقط هم با آمپول و شربت خوب شدم و آموکسی سیلین..دیگه هیچی جواب نمیداد حتی پرسیکام

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
من ابلیمو میزنم . خیلییی میسوزونه .‌اما خوب میشه

داروشو بزن. عصاره گیاه موردِ . 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

شوهر منم همین بود تا یه ژل هست بنام افتین ژل ده تومن شاید یکم بیشتر شده باشع میخری رو افت میذاری میسوزونه سوزش زیاده ولی بعد بیست ثانیه از بین میره

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
قطره ی پِرسیکا از داروخونه بگیرید برای آفت و بیماری های دهان خوبه کلا 

بدرد نمیخوره.... میرتکس بهتره . الان که دیدم ی جیز دیگه هم هست بنام آفتین یا آفتلین که ظاهرا ا ن دیگه خیلی خوبه

بدرد نمیخوره.... میرتکس بهتره . الان که دیدم ی جیز دیگه هم هست بنام آفتین یا آفتلین که ظاهرا ا ن دیگ ...

نمیدونم ، من که قبلا استفاده کردم خیلی خوب بود ، سریع از بین بردش

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
2706